Bugun...

Game Of Colors Bursa’da

Türkiye’nin en renkli sağlıklı yaşam festivali Bursa’da, hayatına hareket, bilgi, sağlık ve kalite kat sloganıyla 3 senedir İstanbul’da düzenlenen festival’ de artık yeni adres Bursa.
facebook-paylas
 Tarih: 23-09-2019 10:45:33

Game Of Colors Bursa’da

Arda EKİNER

Balat Kent Ormanında gerçekleşen festivalde çok sayıda katılımcı çeşitli parkurlarda yarışacak, festivalin önemli bir yanı da 118 K Lıons Kulübünün Nilüfer Belediyesine bağışlayacağı hastaneye yardım amaçlı Lıons Kulüpleri ile festival alanı birlikte paylaşıldı. Eski Milli basketbolcu ve organizasyonun sorumlusu Kemal Tunçeri, “ Şirketler arası bir turnuva bu turnuvanın içerinde spor branşı yok spor branşı olmadığı için her tarz şirket çalışanı katılım sağlayabiliyor “ ifadelerini kullandı.

FİRMA YÖNETİCİLERİ BİR ARADA

Festival ile ilgili konuşan Kemal Tunçeri, “ Bursa’nın yaklaşık 50 firması bugün burada bu organizasyona katılıyor, Organize sanayiler bu anlamda bizi destekliyor Hasanağa, Bursa OSB, NOSAB ve DOSAB desteği var aynı zamanda BOSİAD, PERYÖN ve TÜGİAD’ın destekleriyle festival etkinliğimizi Bursa’ya taşıdık. Türkiye’de buna muadil bir organizasyon yok ülkemizin önemli firma yöneticilerini bir araya getiren ve yarıştıran bir organizasyon“ şeklinde konuştu.

CİDDİ BİR POTANSİYELE ULAŞTIK

Festival için Şirketlere bir takımdaşlık eğitimi sağlıyor açıklamasını yapan Kemal Tunçeri, “Buraya gelen üst düzey şirket çalışanlarına Premium bir hizmet sağlıyoruz çeşitli workshop’ lar neticesinde başarılı olanları Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Elexus otelde tatil hediyemiz mevcut, festivalin 4’üncü senesinde çok ciddi bir potansiyele ulaştık bundan sonraki her yıl artık festival için Bursa bir adres olacak“ diye konuştu.

Etiketler
  Kaynak: Haber Merkezi

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HAVA DURUMU
  HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI