Kova Burcu

Günlük yorum 20.04.2014

Bu dönemde önünüzde daha kararlı olmanızı gerektiren durumlar var. Ancak bir yandan da ilişkilerinizde esnek ve anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Şimdi Boğa burcunda ilerleyen Güneş daha fazla enerji kazanmak ve güç toplamak için kendi iç dünyanıza dönebileceğinizi anlatmakta. Yine bu dönemde eve, toprağa, ailenize ve yerleşiminize ilişkin uğraşlar için de çaba sarfedebilirsiniz. Gökyüzündeki büyük kare bu dönemde özellikle gelecekle ilgili beklentilerinizde bazı değişikliklere gidebileceğinizi ve bunun aniden olabileceğini anlatıyor. Kova Burcunun Genel Özellikleri
Burçlar kuşağında Kova Burcu insanı insancıl olmaları ile tanınırlar. Kova burcunda doğan insanlar genellikle insanlık için yaşarlar. Kendilerini dünyaya adamıştırlar. Bu burcun insanı yaratıcı özelliklere sahiptir. Kova burcu insanı ince düşünceli nazik, anlayışlı ve yardımseverdir. Kova burcu insanından çok iyi bir sırdaş yada danışman olabilir. Alçakgönüllü ve mütevazi olmaları kova burcunun en büyük handikapıdır. Bu yüzden çevresindeki insanlar tarafından hor görülebilmektedirler. Fakat kova burcu insanı bu duruma pek aldırış etmez. Uyumlu olmayı severler. İnsanlar ile gereksiz tartışmalardan hoşlanmazlar. Önyargılı değildirler.

Kova Burcu Erkeği
Kova burcu erkeği alçakgönüllü, iyimser ve yapıcıdır. Kova burcu erkeği aşık olduğunda partnerini mutlu etmek için vargücü ile ugraşıp durur. Ama genellikle aşklarından çok dostlukları kuvvetlidir. kova burcu erkeği çok sağlam dostluklar kurabilir. Dosları için güzel ve olumlu şeyler düşünürler. Kova burcu erkeği iş konusunda başkalarından emir almaktan hoşlanmadıkları için pek parlak değildir. Bağımsızlıklarına ve özgürlüklerine önem verirler. Paraya pek önem verdikleri ise söylenemez.

Kova Burcu Kadını
Kova burcu kadınının doğuştan gelen bir insancıl yanı vardır. Kova burcu kadını için en büyük mutluluk, başkalarına iyilik yapmak ve onları mutlu etmektir. Kova burcu kadınından çok iyi bir eş olacaktır. Kova burcu kadınının güçlü sezgileri vardır. İlişkiler konusunda temkinli davranırlar. Aşık olduklarında ise fedakar ve çok sadıktırlar. İş Hayatında ise kova burcu kadınından iyi bir eğitimci olabilir. Yalnız insanlara güven konusunda dikkatli olmaları gerekir. Çok cabuk güvendikleri için büyük üzüntüler yaşayabilirler.

© Kent Gazetesi - Kentsel Gazetecilik Yayıncılık ve Organizasyon Sanayi A.Ş.
aaa