Kova Burcu

Günlük yorum 05.10.2015

Bugün yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmekte fayda var. Taze gıdalar olmasına özen gösterin. Rutin sorumluluklarınıza gösterdiğiniz özeni ve disiplini sağlığınıza ve bu halin devamına da göstermeye gayret edin. Kova Burcunun Genel Özellikleri
Burçlar kuşağında Kova Burcu insanı insancıl olmaları ile tanınırlar. Kova burcunda doğan insanlar genellikle insanlık için yaşarlar. Kendilerini dünyaya adamıştırlar. Bu burcun insanı yaratıcı özelliklere sahiptir. Kova burcu insanı ince düşünceli nazik, anlayışlı ve yardımseverdir. Kova burcu insanından çok iyi bir sırdaş yada danışman olabilir. Alçakgönüllü ve mütevazi olmaları kova burcunun en büyük handikapıdır. Bu yüzden çevresindeki insanlar tarafından hor görülebilmektedirler. Fakat kova burcu insanı bu duruma pek aldırış etmez. Uyumlu olmayı severler. İnsanlar ile gereksiz tartışmalardan hoşlanmazlar. Önyargılı değildirler.

Kova Burcu Erkeği
Kova burcu erkeği alçakgönüllü, iyimser ve yapıcıdır. Kova burcu erkeği aşık olduğunda partnerini mutlu etmek için vargücü ile ugraşıp durur. Ama genellikle aşklarından çok dostlukları kuvvetlidir. kova burcu erkeği çok sağlam dostluklar kurabilir. Dosları için güzel ve olumlu şeyler düşünürler. Kova burcu erkeği iş konusunda başkalarından emir almaktan hoşlanmadıkları için pek parlak değildir. Bağımsızlıklarına ve özgürlüklerine önem verirler. Paraya pek önem verdikleri ise söylenemez.

Kova Burcu Kadını
Kova burcu kadınının doğuştan gelen bir insancıl yanı vardır. Kova burcu kadını için en büyük mutluluk, başkalarına iyilik yapmak ve onları mutlu etmektir. Kova burcu kadınından çok iyi bir eş olacaktır. Kova burcu kadınının güçlü sezgileri vardır. İlişkiler konusunda temkinli davranırlar. Aşık olduklarında ise fedakar ve çok sadıktırlar. İş Hayatında ise kova burcu kadınından iyi bir eğitimci olabilir. Yalnız insanlara güven konusunda dikkatli olmaları gerekir. Çok cabuk güvendikleri için büyük üzüntüler yaşayabilirler.

© Kent Gazetesi - Kentsel Gazetecilik Yayıncılık ve Organizasyon Sanayi A.Ş.
aaa