Demet Akalın fanlarından azar işitti

Demet Akalın fanlarından azar işitti

Bir hafta sonra doğum yapacak olan Demet Akalın, Twitter'da bir takipçisinin kendisine özel mesaj atmasından sonra ortalığı ayağa k...Demet Akalın fanlarından azar işitti


 Bir hafta sonra doğum yapacak olan Demet Akalın, Twitter'da bir takipçisinin kendisine özel mesaj atmasından sonra ortalığı ayağa kaldırdı.

Tuba Mutlu isimli takipçisi gece 03.30'da Twitter sayfasından özel mesaj atınca çılgına dönen Akalın, "Ben canımla uğraşırken gecenin 03.30'unda mesajla uyanmak zorunda mıyım? Bu nasıl bir saygısızlıktır. Hanımefendinin doğum günüymüş banane... Vallahi sinirden uyuyamadım" diyerek tepki gösterdi.

Akalın, tepki gösterince fanları kısa sürede Tuba Mutlu isimli kullanıcıyı spamladı.

Ünlü şarkıcının hayranına tepki göstermesi bazı takipçilerini de kızdırdı. Akalın'a tepki gösteren takipçileri, "'Bildirimlerini kapat ya, sabah sabah solundan mı kalktın? Ne bilsin kız uyarı açık mı kapalı mı?' 'Bu insanı milyonların önünde küçük düşürecek kadar kendini ne zannettin. Keşke bu kadar bebekleşmeseydin Demet Akalın.', 'Kaç yaşındasın, anne olacaksın halen twitter'la uğraşıyorsun. Çok rahatsız oluyorsan kapa telefonunu'" diyerek tepki gösterdi.

Kaynak: Milliyet
Kaynak:Kent Gazetesi
Tarih:29.01.2014


© Kent Gazetesi - Kentsel Gazetecilik Yayıncılık ve Organizasyon Sanayi A.Ş.
aaa