Bugun...

Köprüden önce son çıkış - 3 Haziran 2019

 Tarih: 03-06-2019 00:34:00  -   Güncelleme: 03-06-2019 00:43:00
Fatih AKKUŞ

Duyduk, duymadık demeyin. 15 Haziran Bursaspor için köprüden önce son çıkış…

Yapılacak  kongrede aday kim veya kimler olacak herkes merak ediyor. Evet Faruk Çelik, Hüseyin Akdemir, Timur Noyan aday olacak. Bundan önce asıl önemli konu tek kişinin aday olması. Her ne olursa olsun aday olacak kişiye diğer aday olmayanların gelip kongrede destek olması. Rant kavgaları eskidendi. Blok oylar ise bu kongrede ne olursa olsun işlevsiz hale gelmeli. Anlayacağınız Bursaspor’un tek kurtuluşu tek adaylı bir kongre olmalı. Ancak bu aday her kim olursa, olsun o da egolarını kongre salonuna girerken dışarıda bırakmalı. Listeler birleşir veya birleşmez orası önemli değil. Önemli olan Bursaspor ise acilen 15 Haziran’da yani ikinciye bırakmadan yapılmalı.

DİVAN KURULUNA BİR ÖNERİ

Bir sefer de görmeyin arkadaş. Nasıl ki koca sene görmediyseniz bunu da görmeyin. Az, çok demeden ilk sefer de yapalım şu kongreyi ve seçelim başkanı. Diğerleri de muhakkak destek versin ve ilk kez ilk oturumda gerçekleştirelim. Eğer ki! İkinci oturuma kalırsa bu kongre olacakları ben söyleyeyim. İyeni gelecek başkan kesinlikle borç konusunda bir şey yapamayacak. Transfer konusunda sıkıntı yaşayacak ve başarıyı bırakın Allah korusun oradan da tepe taklak aşağıya. Bu sebeple ilk oturum çok önemli. Onun hemen ardından ise yapılacak bir bütünleşme var.

KAMPANYA BAŞLAMALI

Öncelikle seçim 15 Haziran’da olursa hemen ardından 16 Haziran’da organizasyon yapılıp derhal kampanya başlamalı. SMS, Store etkinlikleri, kombine alımları vs. Bağış hesabı kurulup bağış toplanmalı. En önemlisi yeni sezonda küfürsüz, olaysız takıma ceza aldırmadan hareket etmeli ve Feda veya adına ne dersen ilan edilip bir an önce herkesin elini taşın altına koymaya ikna edilmeli. Store’da geçen yıllardan kalan her şey indirime gidilip elden çıkarılmalı. Bunun için de ne gerekiyorsa yapılmalı. Şimdi işin özü. 15 Haziran’da başkan seçmek tek çare.

  Bu yazı 5140 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI