Bugun...

Her türlü anlattık - 28 Haziran 2019

 Tarih: 28-06-2019 09:11:00
Fatih AKKUŞ

Her seferinde yazdım ancak bir türlü anlatamadım. Kimileri sosyal medyada küfürler etti yorumlarda, kimileri destek oldu. Allah herkesten razı olsun. Bu takımı sadece futbolcular, hoca ve yönetim düşürmedi. Bu takımı hepimiz el birliği ile düşürdük. Bu düşüşte ne yazık ki bizim kendimizi Kaf dağlarında görmemizden kaynaklandı. Her defasında dile getirdim “Bırakın 1060’ı suçlamayı” diye ve her seferinde ekledim “Koltuk kavgasına düşenlerdir bu işin baş mimarları” diye. Gelinen noktada herkes suçlu basınından, yöneticisine, taraftarından, malzemecisine kadar. Ancak artık geçmişi kapatalım. Unutalım geride kalanları. Bu saatten sonra ne yazarsak yazalım, ne yaparsak yapalım bizi kimse Süper Lige geri almayacak. Artık gerçeklere odaklanalım.

SADECE FUTBOLCU MU?

Senenin daha 2. Maçı gözümün önünde barış Yardımcı’nın kafasına su şişesi atıldı. O da dönüp iki eliyle “Ne yapıyorsunuz” dedi ve demez olaydı. Küfür edilmedik bir kulak arkası kaldı. Furkan, Yusuf, Kubilay, Aytaç ve kalecilerimiz Muhammet ve Okan hepsi bu terbiyesizliğe mahrum kaldı. Agresif tribün diye koca sene küfürler havada uçuştu gelen ceza toplam 5 milyon. Evet futbolcular, yönetim, taraftar ve basın el birliği ile düşürdük. Şimdi el birliği ile çıkaracağız bu takımı.

FAKE HESAPLAR

Özellikle son günlerde belirli insanlara buna ara sıra bende dahil olmak üzere fake hesaplardan saldırılar oluyor. Gerçek kimliği ile yazmaya cesaret edemeyenler ismini gizleyerek aba altından, sopa gösteriyor. Ben ömrü hayatım boyunca hiç korkmadım, korkmam da. Ancak bakıyorum da sevdiğim çok iyi bir Bursaspor’lu olan Metin Yüksek hocam. Gazeteci değil kendisi bir öğretmen. Hem de hayatını çocuklara, eğitime ve Bursaspor’a adamış bir öğretmen. Ona geçtiğimiz günlerde yapılan yanlış gerçekten de hazmedilemez. Demem o ki. Önce adam gibi kendi isminle yazacaksın, sonra boyundan büyük laflar edeceksin. Laf ebeliği yapıp, çakma hesaplarla tehdit edip 30 saniye sonra kaldırmayacaksın.

  Bu yazı 3928 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI