10 NUMARA İSTİYORUM

İbrahim Üzülmez “Benim istediğim tarzda Bursaspor‘un büyüklüğüne yakışacak, rekabete girip kalitesini yansıtacak oyuncu var ve bonservis sorununu çözersek işi bitireceğiz “dedi.

10 NUMARA İSTİYORUM

Fatih AKKUŞ

Bursaspor’un transfer tahtası açılacak mı? Açılmayacak mı? Sorusu kulislerde dolanırken bir transfer haberi de Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez’den geldi. 10 numaraya bir transfer daha yapılmasını planladıklarını söyleyen Üzülmez “Kulübü izin verirse kesinlikle bu bölgeye bir oyuncu alınacak” dedi. Fernando Belluchi konusuna da cevap veren İbrahim Üzülmez “İlgileniyoruz kulübünü bekliyoruz” diye konuştu.

ORTA SAHAYA TAKVİYE

Akhisarspor maçında cezalı olan Burak ve Kubilay‘ın yerine oynayacak oyuncular bu boşluğu dolduracaklarını ifade eden İbrahim Üzülmez “Yeni transferlerin katılımını bu nedenle önemli diye düşünüyorum. Çok tecrübeli bir oyuncuya ihtiyacımız olduğunu söylemiştim. 10 numara pozisyonunda oynayan görüştüğümüz bir orta saha oyuncusu var. Benim istediğim tarzda Bursaspor‘un büyüklüğüne yakışacak, rekabete girip kalitesini yansıtacak oyuncu var ve bonservis sorununu çözersek işi bitireceğiz. Bahsettiğim oyuncuyu sadece biz değil isteyen daha 4 takım bulunuyor. Başkanımız 1-2 gün içinde hallolacağını söyledi, şu anda son durum ne, ben de bilmiyorum. Tekmeye kafasını uzatacak oyuncular istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?