100 AİLEYE DESTEK

Önceki akşam saatlerinde TBL2’de mücadele eden Geçitspor’un başkanı Mehmet Ceylan “100 aileye destek paketi” kampanyası başlatarak Basketbol camiasını da harekete geçirdi.

100 AİLEYE DESTEK

Fatih AKKUŞ

Yaşanılan Korona Virüs nedeniyle evlerinden çıkamayan özellikle 65 yaş ve üzeri vatandaşlara daha önce futbol camiasından destek gelmiş ve 330.000 erzak kolisi desteği toplanmıştı. Bursa’da basketbol severlerin sesine kulak veren Geçitspor Kulübü Başkanı Mehmet Ceylan Geçit mahallesinde belirledikleri 100 eve erzak paketi dağıttıklarını ve bu hafta içi 100 adet daha dağıtacaklarını söyledi ve ekledi “Bursa bir basketbol kentiyse bütün basketbol kulüplerimiz bu çağrıya kulak vermeli”

ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMALIYIZ

Türkiye‘de yaşanan gelişmeleri yakından takip eden yeşil-beyazlı kulüp Geçitspor Başkanı Mehmet Ceylan önderliğinde takımın mahallesi olan Geçit‘te 100 eve yardım amaçlı 1 aylık gıda paketi dağıttı. Geçit Basket olarak semtimiz ve şehrimiz için bir şeyler yapmak istedik diyen Mehmet Ceylan, “İlk etapta belirlediğimiz 100 eve yardım amaçlı 1 aylık gıda paketi hazırlayarak dağıttık. Bu hafta içerisinde tekrar yapacağız. Bu ülkede ne olursa olsun sosyal sorumluluk bilinciyle harekete geçmek her bireyin zorunluluğudur. Bizler de bu bilinçle her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız.” ifadelerini kullandı

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?