81 İLDE EŞZAMANLI ZİYARET

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları teşkilatları, cuma namazından sonra tüm illerde eş zamanlı olarak esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Bursa İl Gençlik Kolları teşkilatı da bu ortak çalışmaya katıldı. Haşim İşcan caddesi esnafını tek tek ziyaret ederek karanfil armağan eden Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Şahinler, Kent Gazetesine özel açıklamalarda bulundu.

81 İLDE EŞZAMANLI ZİYARET

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Genel Merkezi’nin talimatıyla 81 ilde eşzamanlı olarak esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Türkiye genelinde teşkilatlanan gençler, cuma namazından sonra sokağa çıkıp korona virüs tedbirlerine de dikkat ederek esnafı ziyaret etti.

KARANFİLLER MUTLULUK VERDİ

Türkiye’deki eşzamanlı çalışmaya katılan Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Şahinler ve teşkilatı ziyaret ettikleri Haşim İşcan Caddesi esnafına karanfil armağan ederek hal hatır sordu. Esnafın büyük teveccühü ile karşılaşan Şahinler, her zaman esnafın yanında olduklarını da özel olarak belirtti.

“SEÇİM ZAMANI DEĞİL GEÇİM ZAMANI”

“Milletimizin bize gösterdiği ilgiden dolayı çok memnunuz, inşallah onlar da bizlerden memnun olmuşlardır. Girdiğimiz birkaç dükkandaki esnafımız bize seçim mi var diye sordular, biz sadece seçim zamanı değil geçim zamanı da esnafımızın yanındayız” diye konuştu.

“Erbakan Hoca’mızın başlattığı Milli Görüş Hareketinde hizmet etmekten gurur duyuyoruz. İnşallah 94 ruhuyla çıktığımız bu yolda aynı o yıllarda olduğu gibi iktidara gelip ülkemize bolluk ve bereket yaşatacağız, refaha kavuşturacağız.” diyen Şahinler esnaftan destek istedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?