Almira yılbaşına hazır

Almira Hotel yılbaşı için hazırlıklarını tamamladı. 2020 yeni yıl hazırlıklarında konukları için konaklamalı ve konaklamasız olmak üzere iki ayrı salonda Yılbaşı Balosu düzenlediklerini belirten Kurumsal İletişim Müdürü Şeyda Bilgin, Orkestra Musicall sahne alacağı, limitsiz içkili Büyük Salon Yılbaşı Balosu’nda Executive Şef Necmettin Baştürk ve ekibinin hazırladığı eşsiz lezzet ve sunumu ile yine unutulmayacak bir yılbaş […]

Almira yılbaşına hazır

Almira Hotel yılbaşı için hazırlıklarını tamamladı. 2020 yeni yıl hazırlıklarında konukları için konaklamalı ve konaklamasız olmak üzere iki ayrı salonda Yılbaşı Balosu düzenlediklerini belirten Kurumsal İletişim Müdürü Şeyda Bilgin, Orkestra Musicall sahne alacağı, limitsiz içkili Büyük Salon Yılbaşı Balosu’nda Executive Şef Necmettin Baştürk ve ekibinin hazırladığı eşsiz lezzet ve sunumu ile yine unutulmayacak bir yılbaş olacağını ifade etti. Konaklamalı yılbaşı paketini tercih eden misafirlerin de saat 14.00 itibariyle otele girişlerini yapabileceğini vurgulayan Bilgin, “Blu Wellness Thermal SPA’da ücretsiz olarak yararlanabilirler. Piyano müziği eşliğinde, mevsim meyveleri, pizza çeşitleri, tatlı-tuzlu kurabiyeler, browni, cheese kek, mini ekler ve makaronlardan oluşan birbirinden lezzetli ikramlıklarla 5 çayı. Çay saatinde lobby lounge alanında konaklayan misafirler dilerse karikatürlerini ücretsiz olarak yaptırabilecekler” dedi.

Yeni yılın ilk gününde Şampanyalı Zengin Brunch ile yeni yıla güzel bir başlangıç yapılacağını belirten Şeyda Bilgin Uludağ’a shuttle servisi de sağladıklarını ve herşeyin konukları için eksiksiz bir şekilde planlandığını ifade etti.

ÇOCUKLAR MUTLU

Büyük Balo Salonu ile aynı katta olan Çocuk Yılbaşı Partisinde, açık büfe menü, Play Station oyun alanı, animatörler eşliğinde eğlenceli oyunlar, karikatür atölyesi ayrıca uyumak isteyen çocuklar için çocuk balosu ile aynı katta uyku odası hazırlandı.

LUNA BAR & RESTAURANT

Şehrin yeni mekanı LUNA Bar & Restauran yılbaşı balosunda konuklar Çigan Müziği ile karşılanacak, Demet Tuğcu ve Orkestrasının sahne alacağı Yılbaşı Balosu’nda yine nefis bir menu, limitsiz yerli içkili. Havuz başında sıcak şarap ve mangalda sucuk keyfi ile son bulacak. Ayrıca bir çok yemek de misafirlerin tercihine sunulacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?