‘Altı Evliya, Üstü Eşkıya’ olmasın diye; Zehirle ‘amatör’ mücadele

Bursa’nın ilk amatör internet dizisi ‘Altı Evliya, Üstü Eşkıya Olmasın’ 25 Eylül 2019 tarihinde izleyiciyle buluştu. YouTube’da yayın yapan No 3 isimli kanalın yayınladığı dizinin konusu ise uyuşturucuyla mücadele.

‘Altı Evliya, Üstü Eşkıya’ olmasın diye; Zehirle ‘amatör’ mücadele

Bursa’nın ilk amatör internet dizisi ‘Altı Evliya, Üstü Eşkıya Olmasın’ 25 Eylül 2019 tarihinde izleyiciyle buluştu. YouTube’da yayın yapan No 3 isimli kanalın yayınladığı dizinin konusu ise uyuşturucuyla mücadele. Projenin yönetmenlerinden Burak Köylü “Bursa bu diziye sahip çıkmalı” diyerek, şu açıklamalarda bulundu: “Işığımız yok, reflektör emanet, çek pas sopasından boom yaptık, sadece 2 kamera çalışıyoruz ancak sinema aşkıyla atan yüreklerimiz var. Toplasanız 4-5 bin TL’lik ekipmanla çıktık biz bu yola. Sponsorumuz bulunmamakta ama manevi sponsorlarımız annelerimiz; uyuşturucudan evladını kaybetmiş olan nice anneler… Acı dolu yüreklerin bizim için edeceği tek bir dua bile inanın milyon dolarlardan daha kıymetli bizler için. Çıktığımız bu yolda yanımızda olmak isteyenler, No 3 kanalına abone olabilirler.”

HER TÜRLÜ ELEŞTİRİYE AÇIĞIZ

Köylü, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Her eleştiriye açığız ve kendimizi geliştirmek uğruna da uğraş vermeye devam edeceğiz. ‘Uyuşturucuya Hayır’ demek için yola çıkan ekibimize katılmak isteyen arkadaşlar da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirler. Uyuşturucunun zararlarını anlatan projemiz kâr amacı gütmemekte. Çekim esnasında kullanılan materyallerin ise hiçbir bağışıklık yapan madde ile alakası yok; bunun altını çizelim öncelikle… Zehirle mücadelenin yanı sıra, oyuncu performansını ön planda tutan projemiz için resmi kurumlardan da gerekli izinler alındı ve çekimler şehir sakinlerinin rahatsız olmayacağı şekilde gerçekleşmekte.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?