BALKANTÜRKSİAD’dan yeni dönemin ilk toplantısı

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) yeni dönemin ilk İş Geliştirme Toplantısını, BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İskender İskenderoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Güler’in organizasyonuyla gerçekleştirdi.

BALKANTÜRKSİAD’dan yeni dönemin ilk toplantısı

BALKANTÜRKEVİ’nde gerçekleştirilen toplantıya BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan’ın yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren üyeler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan BALKANTÜRKSİAD Başkanı Berat Tunakan, önceki yıl aralıksız uyguladıkları ve yaz tatilinin ardından yeni dönemle birlikte tekrar başladıkları İş Geliştirme Toplantılarının, üyeler arasındaki sinerjiyi güçlendirdiğini ve olası işbirliklerinin önünü açtığını ifade etti.

Faaliyetler hızlanıyor

BALKANTÜRKSİAD’ın gelecek dönem hedeflerinden de bahseden Tunakan, “Öncelikli hedeflerimizden bir tanesi BALKANTÜRK Parkımızı tamamlamak olacak, bunun için özverili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun haricinde 9 – 12 Ekim tarihleri arasında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte Hırvatistan’a ticari bir gezi düzenleyeceğiz. Kısacası, BALKANTÜRKSİAD olarak üyelerimize ekonomik katkı sağlayacak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

İş Geliştirme Toplantısının organizasyonunu üstlenen BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İskender İskenderoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Güler de, İş Geliştirme Toplantısının gerçekleşmesine katkı sağlamaktan mutluluk duyduklarını dile getirdiler.

Gıda, inşaat, otomotiv, turizm, yazılım, eğitim gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren üyeler, toplantıda tanışma fırsatı bularak, olası iş birliklerini konuştular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?