Başkan Aktaş’tan Mudanya mesaisi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mudanya ilçesinde hayata geçirilen ve yapım aşamasındaki projeleri vatandaşlarla bir araya gelerek değerlendirdi.

Başkan Aktaş’tan Mudanya mesaisi

İlk olarak Mudanya Devlet Hastanesi sağlık personeliyle bir araya gelerek, aşure ikramında bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, daha sonra AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ve AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü ile birlikte Güzelyalı sahilinde vatandaşlarla sohbet etti. Güzelyalı’da hayata geçirilen engelsiz plajda incelemelerde bulunan Başkan Aktaş, “Tüm projelerde engelli vatandaşlarımıza pozitif ayrımcılık politikası yürütüyoruz. Sosyal hayatın her alanında engelleri kaldırmak için canla başla çalışıyoruz. Bu projemiz sayesinde engelli vatandaşlarımız artık güvenli bir şekilde denizin keyfini çıkarabilecek” dedi.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Söğütlü ise, “Her zaman söylediğimiz gibi Büyükşehir varsa engel yoktur. Bugün biz vatandaşlarımızdan çok güzel tepkiler aldık. Mudanyalı vatandaşlarımız büyükşehir belediyesinin hizmetlerinden çok memnun. Ben şahsım ve Mudanyalılar adına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

2 yorum

  1. Bursa Büyük Şehir Belediyesinin Mudanya’ya fazla bir şey yaptığını göremiyorum maalesef. Yalnız Emek istasyonunda otobüs bekleyen Mudanya’lıları kışın soğukta üşüttüğünü yazında sıcaktan yaktığını görüyorum. Çünkü Mudanya’ya çalışan belediye otobüsleri bekleme yerinden 50 metre uzakta bekliyor ve hareket saatine 3-4 dakika kala yolcuların beklediği yere geliyor ve biriken yolcuları alıp hareket ediyor. Halbuki otobüsler durakta beklese gelen yolcu binip yerini alsa sıra kapma mücadelesinde de kavgalarda çıkmaz.

  2. Sayın başkanım mudanya’da önce otobüslere bir düzenleme getirin ulaşımda yolcular yollarda kalıyor otobüs dakikalari çok uzun genellikle güzel yalı da bu sorun çok fazla Minibüsler zaten Yolcuları tıka pasa alıyor sonra çok hızlı gidiyorlar birlikte alırsanız güzel yalı minibüslerine de bir denetim yaparsanız çok sevinirizSiz güzelyalı’ya ne hizmet yaptınız mı daha yeni hizmet yaptığınız yollara bir bakıyor musunuz Atatürk caddesi güzelyalı Mudanya Atatürk caddesi ikbal caddesi caddesi hiçbir şey yapılmamış kanaldaki

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?