Başkan Ayaz Gençlerle Bir Araya Geldi

Başiskele’nin dört bir köşesinde hizmete açılan gençlik ve spor merkezlerinin üyeleri Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ile buluşuyor.

Başkan Ayaz Gençlerle Bir Araya Geldi

İlk olarak Serdar Mahallesi Gençlik ve Spor Merkezi üyeleriyle Başiskele’de bir restoranda bir araya gelen Başkan Hüseyin Ayaz, gençlerle istişare toplantısı düzenledi. Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Ayaz, “Başiskele’nin geleceğini ülkemizin de geleceği olan gençlerimizle birlikte paylaşarak şekillendirmektir. İlk defa Serdar Mahallesindeki spor salonumuzda üye olan gençlerimizle bir araya gelerek sizlerle istişare etmek, sizlerle diyalog kurmak istedik. Sizlerle birlikte yapmış olduğumuz çalışmalarda inançlı gençliğin, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde yetişecek olan inançlı gençliğin, Başiskele’de de örnek olmasıdır” dedi.

Gençliğe sonradan enjekte edilen bir takım kötü alışkanlıkların olduğunu dile getiren Başkan Hüseyin Ayaz, bu alışkanlıkların dışarı atılması için yaptığımız hizmetlerle gençlere sağlıklı ve huzurlu bir ortam oluşturmaya gayret ettiklerini vurguladı. Başkan Ayaz, “Gelecek nesillerin Çanakkale Zaferini yazan ecdadımız gibi, 15 Temmuz’u yazan büyüklerimiz ve şehitlerimiz gibi siz gelecek nesillerimizin de aynı şuurda, aynı bilinçte olmasını temenni ederim. Spor salonu açmaktaki maksat sadece spor yapmak değildir. Bizim asıl gayemizbu salonlarda bir araya gelerek birbirimizin sorunları ile hemhal olmak, birbirimizin sıkıntılarını gidermek, birbirimizle manevi değerleri hatırlatacak şekilde paylaşmak ve bizim üzerimizde baskı kurmak isteyenlere tarihiyle, kültürüyle, milli ve manevi değerleriyle donanmış bir gençlik yetiştirmektir” diye konuştu.

Gençlerin görüşlerine ve fikirlerine büyük değer verdiklerini ifade eden Başkan Ayaz, gençlerden Başiskele’ye değer katacak fikirleri, görüşleri, talep ve önerileri yazılı veya sözlü olarak iletmelerini isteyerek konuşmasını sona erdirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?