BEKSİAD üyeleri yeni dönem için hazır

Sonbahar kış sezonu üretim ve satışını hedefleri doğrultusunda gerçekleştiren bebe çocuk konfeksiyonu sektörü temsilcileri yeni dönemde ilkbahar yaz kreasyonlarını hazırlamaya başladı.

BEKSİAD üyeleri yeni dönem için hazır

Arda EKİNER

Başarılı bir sezonu geride bırakan sektör temsilcileri 23-27 Eylül de Rusya’da yapılacak Türkiye – Rusya Bebe Çocuk Konfeksiyonu b2b faaliyeti ve 8-11 Ocak 2020 tarihleri arasında Bursa‘ da yapılacak JUNIO SHOW fuar ile ilkbahar yaz kreasyonlarını dünya pazarlarına sunacaklar. Organizasyonlar ile bilgi veren BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız “Derneğimiz ve BTSO’nun Ekonomi Bakanlığı ile birlikte düzenleyeceği bu faaliyetler adına beklenti ve umutlarımız oldukça fazla. Çalışmalarımız ve zamanında gerçekleştirdiklerimiz beklentilerimizi destekler doğrultuda. İnşallah yine Sektörümüzü ve Şehrimizi dünya vitrinlerinde başarıyla temsil edecek ve Ülke ekonomisine katkılarımız devam edecektir” dedi.

DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ

Dernek çalışmalarından da bahseden Ömer Yıldız “derneğimiz sektörümüzün dünya pazarlarında kaliteli ve uygun fiyatlar ile rekabet edebilmesi adına üyelerinin imalat ve satış noktasında sürekli eğitimler ile gelişmesini sağlıyor. Örneğin bu hafta dernek binamızda yapılacak Dijital Pazarlama Eğitimi ile üyelerimizin Mevcut satışlarını arttırmak, yeni müşteriler ile temasa geçmesini sağlamak, yeni bayi/distribütör adaylarına erişmelerini hedefliyoruz. Bu eğitimde; yurtdışı pazarları öğrenmek veya müşteri/tedarikçi nezdinde itibarımızı güçlendirmek için dijitalde uygulayabileceğimiz birçok strateji bulunuyor” dedi. Vişne Ticaret Bölgesinin dünya pazarlarında bir marka haline geldiğini de belirten YILDIZ; BEKSİAD derneğinin insan yetiştirme konusunda da eğitim kurumları ile de ortaklaşa çalışmalar yürüttüğünü, çok kısa zaman sonra da bu projeleri kamuoyu ile paylaşacaklarını belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?