Bilecikte Muhtarlar Milletvekili Yağcı İle Bir Araya Geldi

Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve beraberindeki muhtarlar dernek binasında AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’yı ağırladı.

Bilecikte Muhtarlar Milletvekili Yağcı İle Bir Araya Geldi

Bilecik’te bulunduğu süre zarfından bir çok sivil toplum kuruluşu ve dernek yöneticileri ile bir araya gelen AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’yı bu sefer mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi. Kent ile ilgili konu ve çalışmalar hakkında fikir alışverişlerin yapıldığı ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Selim Yağcı, “Yeni haftanın ilk gününde toplumumuzda çok önemli işlevleri olan ve yerel yönetimin temel ayaklarından biri olan mahalle ve merkeze bağlı köy muhtarlarımız ile Muhtarlar Derneği’nde bir araya geldik. Mahallelerimizin ve merkeze bağlı köylerimizin sorunları ve bu alanlardaki yaptığımız ve yapmayı düşündüğümüz çalışmalara ilişkin olarak karşılıklı görüş alışverişi içerisinde bulunduk. Muhtarlarımızın bizlere olan bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada yaptıkları ve yapacakları destek ve katkılar sebebiyle kendilerine teşekkür ediyorum. El ele gönül gönüle vererek birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar da kendilerini ziyaret eden Milletvekili Selim Yağcı’ya teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?