BİR ARPA DESTEK VERİLMEDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, katıldığı televizyon programında Bursaspor’un desteksiz bırakıldığını söyledi.

BİR ARPA DESTEK VERİLMEDİ

As tv’de soruları yanıtlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş özellikle Bursaspor’un desteksiz bırakıldığına dikkat çekerek “27 aydır birileri konuştu bir arpa dahi destek vermedi. Hamdolsun ben maddi ve manevi Bursaspor‘un her zaman yanında oldum. Bursaspor‘un sıkıntıları var, çok ciddi borçları var ama Bursaspor gerçekten şu geldiğimiz nokta da gördük ki eksi 3 puan olmasa 42 puanla liderle aynı durumda olacaktı. Önümüzde 12 maç var. Bu hafta 6 puanlık bir maça daha geldik. İbrahim Hoca’ya katılıyorum Dünya’nın sonu olmayan bir maç ama çok da önemli bir maç. Kayıpsız geçilmesi halinde önemli kazanımları olacak. Fikstür avantajına baktığımızda Bursaspor‘un şampiyon olmaması için hiç bir gerekçe yok. Bu noktada çok tecrübeli bir hocamız var” dedi.

İSTEKLİ BİR ŞEHİR VAR

Özellikle Bursa’nın istekli olmasına vurgu yapan Aktaş “ İstekli bir şehir var ortada ama sene sonu inşallah hedefe ulaşıldıktan sonra Bursaspor‘la alakalı yine o ortak akıl çerçevesinde Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, valimiz ve diğer dinamiklerle oluşacak o kurullarla beraber yeni sürecin yapılandırılması ile alakalı tespitlerimiz, bazı öneri ve tavsiyelerimiz olacak. İnanıyorum ki artık altyapımıza önem ve değer vererek hedefimize ulaşma noktasında ikinci periyoda Süper Lig‘e çıktıktan sonra da ayrı bir periyodun belirlenip sürecin takip edilmesi gerektiğini o gün yeri geldiğinde de vurgulayacağım” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?