BU KONULARIN ZAMANI DEĞİL

Fatih AKKUŞ   Yönetimin tahtayı açıp transfere onay vermesi halinde takviye yapılacağını söyleyen Koşukavak “Transfer konusunda şuanda öyle bir şey konuşmamız zamansız. Sürekli bir portföyüm var ancak önce Bursaspor kulübünün ekonomik anlamında şartlarına bakmak istiyoruz. Önce transferi açalım derlerse bir şeyler yapılacak. Ekonomik anlamda kolay bir durum değil. Devre arasında transfere ihtiyaç var ancak şartlar […]

BU KONULARIN ZAMANI DEĞİL

Fatih AKKUŞ
 

Yönetimin tahtayı açıp transfere onay vermesi halinde takviye yapılacağını söyleyen Koşukavak “Transfer konusunda şuanda öyle bir şey konuşmamız zamansız. Sürekli bir portföyüm var ancak önce Bursaspor kulübünün ekonomik anlamında şartlarına bakmak istiyoruz. Önce transferi açalım derlerse bir şeyler yapılacak. Ekonomik anlamda kolay bir durum değil. Devre arasında transfere ihtiyaç var ancak şartlar önemli. Kadro ile alakalı ip uçları vermek doğru değil. Bilinmezlik kaybolmaması lazım. Altınordu baskılı bir kulüp değil. Ali’yi oynatın şampiyon olalım demiyorlar. Ligin sonuncusu olsa da kimse rahatsız değil. Burada genç oyuncularla oynayıp 16. Sırada olsanız nasıl bir tepki alırsınız. Sadece Vakıfköy’den gelen oyuncularla oynama şansımız olsa. Bu beklentide Altınordu geçtiğimiz 3 sezon çıkma şansını kaçırıyordu kimse b irşey demedi. Bu sezon ligin son sıralarında yine kimse bir şey demiyor. 19 yaşında ki oyuncu 4 sezondur oynuyor ancak Bursaspor Süper Lig’den geldiğinden dolayı baktığınızda orada kaç genç oyuncu oynattınız deseniz cevap veremezler” şeklinde konuştu.

HATA YAPTIM DEMEDİ

Selçuk Şahin’in açıklamalarıyla alakalı gelen soruya ise “Selçuk Şahin hata yaptım demedi. 5 gün değil çıkmadığı sayı. Salonda da antrenman yaptı. Üst adelesinde ki ezikjten dolayı. İğne ile sahaya çıktı. Shehu ondan daha fazla antrenmana çıkmadı ancak performansı ortada. Kubilay ayak kemiğinde ki çatlakla oynadı. Oyuncular iyi niyetiyle oynuyıor ama her futbolcu her zaman iyi oynamıyor maalesef. Ben antrenör olarak tolare edeceğim başarı böyle gelecek. Her hata yapana bir şey söylersek olmaz. Deneyimli oyuncunun yaptığı hataya takılırsak, arkadan giren hangi oyuncu başarılı olabilir.  Jiras Kembo konusuyla alakalı yönetim bana bir şey demedi. Bende sizin gibi twitterdan gördüm. O günkü şartlarda gerekiyorsa almak zorundayım. Bursaspor kulübünün menfaatini gözetmek zorundayım. Bence de öyle olmalıdır. Transfer olur, olmaz ama bu kulübün geleceğini düşünmek bana daha doğru geliyor” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?