BU ŞEHİR SENİ ÇOK İSTEDİ

Bursaspor’un önceki gün anlaştığı ve apar topar Almanya’dan uçakla getirdiği ve ilk defa Kent okurlarının öğrendiği Teknik Direktör İrfan Buz Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerine gelerek anlaşmaya vardı. Bursaspor taraftarının çok istediği Buz Süper Lig için start verdi.

BU ŞEHİR SENİ ÇOK İSTEDİ

Fatih AKKUŞ

Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile yollarını ayıran Bursaspor’da önce Metin Diyadin haberleri, daha sonra Osman Özköylü iddiaları havada uçuştu. Kent gazetesi olarak “Buz devri 2” manşeti attık. Dediğimiz oldu ve bu sezon 3 hocayı ve bir çok transferi ilk siz okurlarımızla biz paylaştık. İrfan Buz 5 maç ve Süper Lig’de devam edebilecek şekilde anlaşmaya vardı. Dün akşam antrenmanına takımı çıkaran İrfan Buz evrakların yetişmesi durumunda Cuma akşamı takımın başında sahada olacak.

HOCAMIZA İNANCIMIZ TAM

Bursaspor Kulübü resmii sitesinden İrfan Buz ile anlaşmasını yaparken Başkan Mesut MEstan da kısa bir açıklamada bulundu “Kulübümüz Teknik Direktör İrfan Buz ile 1 buçuk yıllık resmi sözleşme imzalamıştır. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleşen imzanın ardından açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Mestan “Öncelikle ilk teklif götürdüğümüz andan itibaren ilgisi, samimiyeti ve hassasiyeti için Teknik Direktörümüz İrfan Buz’a teşekkür ediyorum. Kendisi ve ekibinin kulübümüzü ait olduğu Süper Lig’e çıkaracağına inancım tamdır. Hocamıza başarılar diliyorum” dedi.

SÖZLEŞMELER SEZON SONUNA

Bursaspor’un “Yeniden Zirveye” sloganıyla çıktığı yeni sezonda kadrosuna kattığı isimler ve kiralık gelenlerin sözleşmeleri ile alakalı bir gelişme henüz olmazken, futbolcular da bu anlamda kulüpten haber bekliyor. 7 oyuncunun sözleşmesi sezon sonu itibariyle sona erecek. Başkan Mesut Mestan ve yönetim, tüm önceliğini takımın Süper Lig’e yeniden yükselmesine verirken, yeni teknik direktör yönetiminde kulübün bu başarıya ulaşabilmesi için yoğun çaba harcanıyor. Sözleşmesi bitecek olan oyuncuların geleceğinin de takımın Süper Lig başarısına bağlı olduğu öğrenildi. Shehu, Seleznov’un takımda kalmasını taraftarda çok isterken, Shehu’nun istikrarlı hali ve kalmak istemesi yönetimin de elini güçlendiriyor. Selçuk Şahin, Aykut Akgün ve Emrullah Şalk’ın takımda kalıp, kalmayacakları sezon sonu belli olacak. Traore ve Tayfur Bingöl ise kiralık gelmesinden dolayı takımlarına geri dönecek isimler. Tayfur’un Bursaspor’da kalmak istemesi ve kiralık sözleşmesini uzatmak istediği de gelen bilgiler arasında.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Haber

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?