BU TAKIM BU SENE SÜPER LİGE ÇIKACAK

Bursaspor taraftarı Altınordu maçı sonrası Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde takımı bağrına bastı. Gecenin geç saatlerine kadar takımı bekleyen taraftar takım otobüsü göründüğünde “Bu takım bu sene Süper Lig’e çıkacak” tezahüratıyla Özlüce’yi inletti.

BU TAKIM BU SENE SÜPER LİGE ÇIKACAK

Fatih AKKUŞ

Özlüce sakinleri belki de ilk kez yaşadıkları bu durumu ise ölümsüzleştirdi. Balkonlarından bu muhteşem anları izleyen sakinlerde alkışlarla tempo tuttu. Bilindiği gibi son 3 günde şehirde müthiş bir kenetlenme olmuştu. Bunun etkileri de taraftar nezdinde artınca ortaya muhteşem görüntüler çıktı.

ÇAĞLAR “ÇOK İYİ MÜCADELE ETTİK”

Sezon başından beri yaptığı kurtarışlarla takıma moral olan Çağlar Şahin Akbaba “ Buna çok ihtiyacımız vardı. Çok iyi mücadele ettiğimize inanıyorum. Bütün arkadaşlarımın ayağına sağlık. Bursaspor’a yakışır bir mücadele sergiledik. 10 kişi kaldıktan sonra iyi oyun yoktu ama mücadelemiz iyiydi. Karşınızda genç ve diri bir takım var. Onlara karşı 10 kişiyle bu skoru korumak önemliydi. Ben bunun şampiyonluğa giden yolda çok büyük bir adım olduğuna inanıyorum. Bu galibiyet inanan Bursaspor taraftarına, çalışan herkese gelsin. Bir söz verdik ve bunu da inşallah tutacağız. Maçları kazanıp rakipleri bekleyeceğiz belki ama öyle ya da böyle biz o Süper Lig’e döneceğiz. Altınordu ile konuşmam vardı geçen maçta. Hüseyin Eroğlu ve diğer hocalara karşı başka bir art niyetim yok. Onlarda da özür diliyorum” açıklamasını yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?