BURKÜP engelleri kaldırdı

Bursasporlu Kongre Üyeleri Platformu (BURKÜP), Dünya Engelliler Günü vesilesiyle anlamlı bir organizasyon gerçekleştirdi.

BURKÜP engelleri kaldırdı

DUYGU DOĞAN
Bursaspor’un etkin genel kurul üyelerinden oluşan BURKÜP (Bursasporlu Kongre Üyeleri Platformu), 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Mina Otizmle Yaşam Derneği ile anlamlı bir etkinlik düzenledi. BURKÜP üyeleri “Atkılara Sararız Sizi” projesi kapsamında Mihraplı Hüdavendigar Parkı’ndaki etkinliğe katılan dernek üyelerine atkı hediye etti.

SINIRLI SAYIDA KATILIM

Organizasyonda BURKÜP Yönetim kurulu üyeleri, sinema sanatçısı Çetin Altındal ile ANOFED (Anadolu Otizm Federasyonu) Yönetim Kurulu Başkanı ve Mina Otizm Derneği Kurucu Başkanı Canan Cihan’ın da aralarında bulunduğu sınırlı sayıda kişi yer aldı. BURKÜP’den yapılan açıklamada,“ Bu etkinlikte bizimle işbirliği içinde bulunan ve çok anlamlı bir misyonu bulunan MİNA OTİZİMLE YAŞAM DERNEĞİ’ne ve yöneticilerine BURKÜP olarak teşekkürlerimizi sunuyor, yeni etkinliklerde yeniden bir araya gelmeyi ümit ediyoruz. Organizasyonda desteklerini esirgemeyen Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerine ve BursaStore çalışanlarına da ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.
Sinema Sanatçısı Çetin Altınal ise, “Sosyal mesafe ve maskelerimize dikkat edildiği güzel bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. Pandemiden dolayı açık havada bir etkinlik düzenlenmesi gerekiyordu ve öyle oldu. Çocuklar çok mutlu oldu. Ben de hem BURKÜP hem de otizm engelli bir bireyin babası olarak bende mutluyum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?