BURKÜP üyeleri yemekte buluştu

Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu (BURKÜP) üyeleri düzenledikleri yemekli tanışma toplantısında buluştu. Toplantıya BURKÜP üyelerinin yanı sıra usta oyuncular Tuncay Akça, Çetin Altındal, Cahit Kaşıkçılar, Suat Şenocak, yapımcı Mustafa Mercan, Kemal Akın, ve basın mensupları da katıldı.

BURKÜP üyeleri yemekte buluştu

DUYGU DOĞAN

Bursasporlular arasında gerçekleştirilecek örgütlü çalışmaların kulübün menfaati açısından önemine vurgu yapılan toplantıda BURKÜP Başkanı Av. Hakan Dinçtürk, “Bizler öncelikle çok iyi birer insan ve sonrasında ise çok iyi birer Bursasporluyuz. Yaklaşık olarak bir senemizi BURKÜP olarak doldurduk. İnşallah bu yıldan sonra 4-5 sene ve daha uzun bir süre devam edecektir. Bu akşam konuşmayı ben yapıyorum ancak bir daha ki dönemlerde başka bir arkadaşım burada olacak ve ben de sizlerin arasında oturacağım. BURKÜP’ün kuruluşundan itibaren Bursaspor çatısı altından oluşturulan tüm kampanyalara destek verdik.

Forma desteğinin dışında, Elazığ’da depremzedelere destek vererek Bursasporlu taraftarların kongre üyeliğini sağladık. Bir kanser hastası kızımıza yardım ettik. Şehit ailelerine çeşitli desteklerimiz oldu. Bana layık görülen bu şerefli görev için tüm BURKÜP ailesine teşekkür ediyorum. Umarım Bursaspor’un başarılı olduğu yıllarda hep beraber bir çatı altında oluruz” ifadelerini kullandı.

Düzenlenen toplantıda platform tarafından gerçekleştirilen ve planlanan projeler görüşüldü.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?