BURSA’DA DİJİTAL DEFİLE

Ünlü Teknik Organizatör Fashionart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Büyüksofuoğlu ve SCF Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Sait Çiftçi’nin işbirliğiyle faaliyete geçen Dijital Studio, Burak Kaynar dijital defilesi ile Bursa’ya merhaba dedi.

BURSA’DA DİJİTAL DEFİLE

Sosyal mesafe odaklı gerçekleştirilen etkinliğe katılan isimler arasında Ak Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Beksiad Başkanı Ömer Yıldız’da vardı. Fashionart tarafından İstanbul’dan özel getirilen dev led ekran ve geniş ses-ışık sistemi etkileyici bir ambiyans yarattı. Video mapping teknolojisi ile yapılan holografik sunumla dijital dünyanın önemine vurgu yapan firma sahipleri Mesut Büyüksofuoğlu ve Sait Çiftçi yeni projeleri ile beğeni topladı. Sınırlı sayıda davetli ve protokülün katılımı ile gerçekleşen lansmanda Burak Kaynar 2020 sonbahar gelinlik koleksiyonunu Bursa’da bir ilk olarak dijital defile ile tanıttı. Dijitalizenin önemine vurgu yapan defile izleyenlerden tam not aldı.

Ünlü Teknik Organizatör Fashionart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Büyüksofuoğlu ve SCF Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Sait Çiftçi’nin işbirliğiyle Digital Stüdyo Bursa gerçekleştirilen görkemli lansman gecesi ile tanıtımını yaptı.

 

 


Fashionart tarafından İstanbul’dan özel getirilen dev led ekran ve geniş ses-ışık sistemi etkileyici bir ambiyans yarattı. Video mapping teknolojisi ile yapılan holografik sunumla dijital dünyanın önemine vurgu yapan firma sahipleri Mesut Büyüksofuoğlu ve Sait Çiftçi yeni projeleri ile beğeni topladı.

 

 


Bursalı modacı Burak Kaynar lansmanda dijital bir defile gerçekleştirdi.

 

 


Defile sonrası Burak Kaynar mankenler ile konukları selamladı.

 

 


Ak Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç

 

 


Beksiad Başkanı Ömer Yıldız

 

 


Zahide Arı, Ak Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Beksiad Başkanı Ömer Yıldız

 

 


Pınar ve Mesut Büyüksofuoğlu

 

 


Mine ve Seyit Çiftçi

 

 


Burak Kaynar

 

 


Merve Yavaş

 

 


Esra İlknur Ünlüoğlu

 

 


Shiva Soltani

 

 


Serhat Erdem

 

 


Ferhan-Güliz Aral

 

 


Emine-Necip-Nilüfer Çakar

 

 


Ebru Yalçın

 

 


Ayşe Akgün

 

 


Cemile-Uğur Ertuğ

 

 


Nurşen Efe

 

 


Zeynep-Şerif Yılmaz

 

 


Derya Kocamış

 

 


Cansu Vatansever

 

 


Fırat ve Fatih Kalkan

 

 


Feride Üçüncü

 

 


Hazal Turbil

 

 


Sezen Üçüncü

 

 


Betül Eren

 

 


Burcu Kesikkulak

 

 


Banu Kesikkulak

 

 


Eda Aktaş ve Efsun Selçuk

 

 


Aylin Aydın Yapıcı

 

 


Berkun Ergün

 

 


Ünlü Teknik Organizatör Fashionart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Büyüksofuoğlu sunumu ile Dijitalizenin önemine vurgu yapan stüdyo tam davetliler tarafından beğenildi

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?