Bursalı öğretmenlerden ihtiyaç sahiplerine yardım eli

Bursa’da eğitim veren Salih Şeremet Ortaokulu Müdür ve öğretmenleri koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında örnek bir adım daha attı.

Bursalı öğretmenlerden ihtiyaç sahiplerine yardım eli

Okul müdürü Nurettin Kendüzler ve öğretmenler geçtiğimiz günlerde hazırladıkları “Evde Kal” videosunun ardından bu kez de bir yardım kampanyası başlattı.

Okul idarecileri ve öğretmenleri koronavirüs nedeniyle eğitime verilen zorunlu arada ödenecek olan Ek Ders ücretlerini ihtiyaç sahiplerine bağışlama kararı aldı. Velilere de destek çağrısında bulunan Salih Şeremet Ortaokulu Müdürü Nurettin Kendüzler, “Benim de katkım olsun diyorsanız, bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz” dedi.

 

Okulun resmi internet sayfasında yer alan çağrıda, “Bizler, SALİH ŞEREMET ORTAOKULU İdareci ve Öğretmenleri olarak, Covid-19 Virüs salgınının ülkemizde de görülmesi sonucunda, eğitim öğretime verilen ara boyunca, bize ödenecek olan Ekders Ücretlerimizi, salgın hastalıktan dolayı alınan tedbirler sebebi ile işini kaybeden ve yardıma ihtiyacı olan ailelerimizle paylaşacağız.

Çevrenizde gerçekten mağdur olan aileler varsa veya “benim de katkım olsun” diyorsanız bize  sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?