BURSA’NIN FİLMİ GÖSTERİME GİRECEK

Bursalı oyuncular, ses getirecek bir projeye imza attı. Ana temanın Bursaspor olduğu filmde bir gencin yeşil beyaz aşkı anlatıldı.

BURSA’NIN FİLMİ GÖSTERİME GİRECEK

HIDIRCAN KAYA

Yapımcılığını Bursalı iş adamı Mustafa Mercan’ın üstlendiği, yönetmenliğini ve başrolünü İbrahim Şentürk’ün yaptığı Bursa Teksas dizisinin ilk gösterimi Kaplıkaya Cazibe Merkezi’nde gerçekleşen basın toplantısında yapıldı. Bursaspor’un ve Bursa’nın tanıtımı için çıkılan yolda dijital medya kanalıyla seyirciyle buluşacak olan Bursa Teksas dizisi 5 bölümlük kısa film şeklinde yayınlanacak. Bursaspor’dan resmi izinler alınarak gerçekleştirilen yapımda sponsor sıkıntısı çekilmesine rağmen film planlandığı şekilde gösterime girdi. Yeni medya aracılığıyla Bursaspor’un sesi olmak istenen projede ‘Hepimizin yolu bir’ sloganıyla hareket ediliyor.

5 BÖLÜMDEN OLUŞACAK

Filmde tanınmış bir isim olan Bursalı ünlü oyuncu Çetin Altındal bu filmde Bilge Arif karakterini canlandırıyor. Çetin Altındal, filmin tanıtım toplantısı öncesi açıklamalarda bulundu. Altındal açıklamasında, filmin çekimi esnasında sponsor sıkıntısı çektiklerini ve filmin planlandığı gibi gösterime gireceğinin altını çizdi. Altındal, “Yeni medya aracılığıyla bu projede Bursa’nın ve Bursaspor’un sesi olacağız. ‘Hepimizin Yolu Bir’ sloganıyla hareket ettik. Tribün yaşamının tüm gerçeklerini barındıracak bir film olacak. Dijital medya YouTube’da yayınlayacak filmimize Bursalılardan da destek bekliyoruz” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?