Büyükşehir Yenipazarı Dinledi

Aydın Büyükşehir Belediyesi bürokratları, mobil tır ile gerçekleştirdikleri ilçe ziyaretlerine Kuyucak ilçesinin ardından Yenipazar ile devam etti. Aydın’ın ilçelerini tek tek dolaşan büyükşehir tırı, diğer ilçelerde de vatandaşlarla buluşmaya devam edecek.

Büyükşehir Yenipazarı Dinledi

Yenipazar’da vatandaşların Büyükşehir Belediyesi’nden taleplerini dinleyen bürokratlar, onlara Aydın il geneline, Yenipazar’a ve mahallerine yapılan yatırımlarla ilgili bilgi verdi. Mobil araçta hazır bulunan Büyükşehir Belediyesinin Fen İşleri ve ASKİ dahil birçok biriminin yöneticisi, Yenipazar’a ve mahallelere yapılacak olan yeni yatırımlarla ilgili de vatandaşları bilgilendirdi.

Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar, altyapı ve üst yapı çalışmaları için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ettiler.

Büyükşehir Belediyesi bürokratları, vatandaşların isteklerini doğrudan alıp yerine getirdikleri mobil araçla Çine’de ve Sultanhisar’da vatandaşlarla bir araya gelecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?