CANLI CERRAHİ İLE İNTERAKTİF OTURUM

Medicana Prokoloji Günleri etkinliği, Medicana Bursa Hastanesi ve Atak Cerrahi işbirliği ile canlı cerrahi yöntemi ile  gerçekleştirildi.

CANLI CERRAHİ İLE İNTERAKTİF OTURUM

DUYGU DOĞAN

Medicana Bursa Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirilen etkinlik, pandemi nedeniyle 40 hekimin katılımı ile yapılırken, yaklaşık 400 hekim de canlı cerrahiyi Zoom üzerinden izledi. Hekimler teknikleri izlerken, bilim adamları ile yeni yöntemleri tartışma fırsatı da buldu. Sabah 09.30’da başlayan etkinlikte 7 farklı ameliyatın yapıldığı canlı cerrahi gün boyu devam etti.

Medicana Bursa Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Ersin Öztürk, Prof. Dr. Sezai Leventoğlu ve Op. Dr. Barış Gülcü, proktoloji makat bölge hastalıklarında güncel tedavileri hekimler ile paylaştı.

Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı, “Tıbbi bilgi ve deneyimin paylaşılması sağlık sektöründe önemli bir yere sahiptir. Bu kapsamda doktorlarımızın deneyimlerini ve ülkemizin sahip olduğu sağlık tenolojilerini, konusunda uzman ve tıbbi gelişmeler açısından ülkesinde önemli role sahip kıymetli hekimlerimizle paylaşıyor olmak bizim için gurur vesilesi. Atak Cerrahi İşbirliği ile gerçekleştirdiğimiz Proktoloji Günleri etkinliği ile Medicana Bursa Hastanesi, bilimsel sorumluluk anlayışıyla, genel cerrahi proktoloji alanında da konuklarımız olarak gördüğümüz hastalarımıza sağladığı faydaların yanında bilgiyi ve tecrübeyi sizlerle paylaşarak, her açıdan örnek bir merkez olma yolunda bir adım daha atmıştır.

Medicana Bursa Hastanesi olarak cerrahlarımızın uzmanlığını teknolojik alt yapımız ile destekliyor, doğru teknolojilere yatırım yapıyoruz. Teknolojiyi önemseyen, odağında hasta olan ve hastaya en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen bir hastane olmanın sorumluluğu ile güçlü hekim kadromuz ve teknolojik alt yapımız ile çok daha yararlı ve vizyon katan çalışmalar yapmayı planlıyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?