Evde kal çağrısına uyanlar için geliştirdi

Bursalı seramik sanatçısı Neslihan Kamadan, pandemi döneminde evdekal çağrısına uyanlar için bir proje geliştirdi. Projeyle hem sanatçılık duygunuz gelişecek hem de keyifli bir hobi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayacak.

Evde kal çağrısına uyanlar için geliştirdi

Başarılı eserleriyle Bursa sınırlarını aşan Kamadan, Coronavirüs salgını nedeniyle gerçekleştirilen sokağa çıkma kısıtlamalarında evde kalanları için özel bir seramik boyama kiti hazırladı. Uzun uğraşlar sonucunda herkesin evlerinde kendi atölyelerini kurabilecek bir boyama kitine sahip olacağını belirten Neslihan Kamadan, tüm Bursalılara çağrıda bulundu.
HERKES KENDİ ATÖLYESİNİ KURACAK
Pandemi nedeniyle atölye faaliyetleri dururken, birçok seramik sanatçısı adayı da bu keyifli uğraşıyı yerinde tecrübe zevkinden mahrum kalmıştı. Artan yoğun talep üzerine seramik boyama kiti geliştiren Neslihan Kamadan, her bireyin evlerinde mini birer atölye kurabileceğini dile getirirken, “ Bu anlamda herkesin çok keyif alacağı bir kit oldu. Satışlarımız en uzun gece olan 21 Aralık tarihi itibariyle Instagram hesabımız olan neslionlinesatıs adresinden resmen başlayacak. Herkesi bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?