Faruk Çelik: Bursaspor benim sevdam

Bursaspor başkanlığı ile adı anılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Faruk Çelik “Bursa ve Bursaspor benim sevdam. Ne gerekişyorsa yaparız” dedi.

Faruk Çelik: Bursaspor benim sevdam

Fatih AKKUŞ

Özellikle yaklaşan kongrede aday olup olmayacağı merak konusu olan Faruk Çelik “Bursa ve Bursaspor benim sevdam. Artık geçmişe değil, geleceğe odaklanmak lazım. Bundan sonra insanların neler yaptığı ile değil, neler yapacağına bakmak lazım. O gelsin, bu gelsin diyerek bir yere varılmaz. Makam, mevki hırsı yüzünden bu durum ortaya çıktı. Bursaspor‘a katkı koymak hepimizin görevi. Geleceğe yönelik konuşulursa Bursaspor bir sene içinde ait olduğu Süper Lig‘e geri döner. Dönemezse o zaman ismini telaffuz etmeyeceğim kulüplerin durumuna düşer. Ortak bir akıl, kolektif harekette ben Faruk Çelik olarak elbette deneyimlerimi, bilgilerimi paylaşırım. Bireysel hareketle bir yere varılmaz” dedi.

HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYACAK

Bursaspor için bütün kentin birleşmesi gerektiğini söyleyen Faruk Çelik “Eskiden olduğu gibi Bursaspor için taşın altına elimi koymaya hazırım. Bu süreçte herkes birleşmeli. Sanayicisi, başkanı, siyasetçisi tek bir ağız olmak lazım. Bu takım düştüğü yerden kalkacaktır. Geçmişte yaşadıklarımız ve sonrasında gelen Şampiyonluk herkesin aklında. Bu sebeple ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?