FSM VE PODYUM PARK BÜTÜNLEŞSİN!

Gazetemizin yönetim kadrosu ve yazarları Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i makamında ziyaret etti. Hem belediye çalışmalarını hem de kongre sürecinin değerlendirildiği toplantıda konuşan Erdem, FSM’deki hastane alanının Büyükşehir Belediyesince projelendirilerek Podyum Park ve FSM Bulvarına entegre edilmesini istediklerini ifade ederek, “Bu alanı bize vermiyorlar. O zaman ilgili kurumlar adım atsın” dedi.

FSM VE PODYUM PARK BÜTÜNLEŞSİN!

Fatih AKKUŞ

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni T.Fikret Sönmez,  Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Burak Tok, Reklam Koordinatörü Tuba Açıkel ile gazetemizin yazarları Türkan Genç, Mehmet Yılmaz ve Erhan Cem Öztürk  Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i makamında ziyaret etti.  Samimi sohbet havasında gerçekleştirilen sohbette konuşan Başkan Erdem, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bir önceki dönem Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile aralarında sorun olduğu iddialarını yalanlayan Erdem,  Bozbey ile 25 yıla yakın dostluklarının olduğunu hatırlatarak, 15 yıl da birlikte çalıştıklarını yineledi. Kendisi ile aralarında en ufak bir sorun olmadığını da ifade eden Erdem bu konulara takılmadıklarını vurguladı.

ALANI BİZE VERMİYORLAR

Proje çalışmalarıyla ile ilgili de konuşan Başkan Erdem, gerçekçi projeleri olduğunu ancak şuan itibariyle büyük bir proje başlatmalarına imkân olmadığını ve önceki yıllara göre belediyelerin gelirlerinin ciddi oranda azaldığını söyledi.  Bu dönem FSM’deki hastane alanının Büyükşehir Belediyesince projelendirilerek Podyum Park ve FSM bulvarına entegre edilmesini isteyen Erdem, “Bu alanı bize vermiyorlar. O zaman ilgili kurumlar adım atsın Büyükşehir’de planlasın bize ne görev düşüyorsa biz yapmaya hazırız” diyor.

ADAY OLACAK KİŞİYE ADAY OLMA DENMEZ

Konuşmasında Cumhuriyet Halk Partisi’ndeki kongre sürecine de değinen  Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, kongre sürecinin CHP’ye yakışır bir şekilde gerçekleşeceğini belirterek; “ 17 ilçe ve il başkanını önümüzdeki günlerde belirleyeceğiz. Genel başkanımız ‘tek aday’ ile kongrelere gidilmesi noktasında öneride bulundu. Gönlüm uzlaşı sağlanarak kavga gürültü olmadan tek adaylarla seçime gidilmesinden yana. Lakin CHP’de her daim demokrasi işler aday olacak kişiye de sen aday olma denmez” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?