Furkan senin derdin ne?

Geldiği günden gittiği güne kadar tek yaptığı mekan, mekan gezip nargile içmek olan Furkan Özçal’ın yaptıklarının sonu gelmiyor.

Furkan senin derdin ne?

Fatih AKKUŞ

Antalya maçına 1 gün kala otobüse haciz koyduran Bursaspor’un eski futbolcusu Furkan Özçal şimdi de Stadyum’un gelir haklarına ve formalarına icra işlemi yaptırmak istiyor. Maç günü rezillik çıkarmak isteyen ve Bursaspor kariyerinde 2 yılda yalnızca 28 dakika forma giyen ve bunu sadece U21’de gerçekleştirebilen futbolla alakası olmayan oyuncu Timsah’ın düşmesi için her yolu deniyor. Yönetimin ise bu konuda sessiz kalması kafaları karıştırıyor.

AMAN DİKKAT…

Bursaspor’un bu anlamda tek dikkat etmesi gereken tabii ki sahadaki performansı değil. Göztepe maçına odaklanan Yeşil Beyazlılarda tehlikeli bir durum daha var. Timsah eğer ki 12 milyon Euro para bulup, Temmuz sonuna kadar ödemeleri gerçekleştirmezse başta Sebastian Frey olmak üzere daha önceki futbolcularının alacaklarından dolayı hem 2 yıl transfer yasağı, Avrupa’dan men ve puan silme cezasıyla karşı karşıya kalacak. Bu konuda da yönetimin arayışları sürüyor. Başkan Ali Ay ise “9 milyon Euro bütün sıkıntımızı çözecek. Bu konuda arayışlarımız sürüyor. Görüyorsunuz 4 bir koldan saldırıyorlar. Bunun da üstesinden geleceğiz. Ancak camianın birlik olması gerekiyor. Seneye en az 50 milyonluk bir transfer lazım. Biz olalım veya olmayalım önemli değil. Bu konuda da adımlar atmamız gerekiyor” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?