Güldür Güldür Show bitiyor mu? Güldür Güldür Show neden veda ediyor?

Show TV ekranlarında yayın hayatına devam eden ”Güldür Güldür Show” isimli komedi programının yeni sezonda ekranlardaki yerini almayacağı şeklinde bir iddia öne sürüldü. Peki, çok geniş bir izleyici yelpazesine sahip Güldür Güldür Show bitiyor mu? Yediden yetmişe herkesin takip ettiği Güldür Güldür Show neden veda ediyor?

Güldür Güldür Show bitiyor mu? Güldür Güldür Show neden veda ediyor?

Show TV ekranlarında büyükten küçüğe izleyici kitlesine kahkaha ve eğlence dolu dakikalar yaşatan Güldür Güldür Show adlı komedi programıyla ilgili sevenlerini hayal kırıklığına uğratacak yeni bir iddia ortaya atıldı. Televizyon ekranlarının en çok izlenen ve izleyici kitlesi tarafından her bölümü keyifle takip edilen komedi programı olarak adını yazdıran Güldür Güldür Show’un yeni sezonda ekranlardaki yerini almayacağına dair bir iddia öne sürüldü. Peki, başarılı performansların sergilenerek izleyicileri gülmekten kırıp geçiren Güldür Güldür Show bitiyor mu? Programdan ayrılan kişilerin başka projelere yönelmesinin ortaya atılan bu iddiaları güçlendirdiği şeklinde yorumların gerçekleştirildiği Güldür Güldür Show neden veda ediyor?

MESUT YAR’IN ”GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW” AÇIKLAMASI… 

Posta’dan Mesut Yar Güldür Güldür Show’un önümüzdeki sezon ekranlarda olmayacağı konusunu köşesine taşıyıp şu ifadelere yer verdi: İddia çok net. Show TV’nin lokomotif işlerinden “Güldür Güldür Show” önümüzdeki sezon ekrana gelmeyecek. Böyle bir iddiaya inanmak kolay değil…

Ancak projenin içinden kopan bazı isimlerin başka işlere yöneldiği haberi doğru. Bu yüzden Show TV ana oyuncularını kısmen kaybetmiş bu iş yerine Yılmaz Erdoğan’ın hazırladığı, yine aynı yapım ekibinden çıkan “Çok Güzel Hareketler Bunlar” benzeri işi ekrana sürme kararı almış…”

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?