GÜNDEM TRANSFER VE GİDECEKLER

Sivasspor’da forma giyen Traore’de sona yaklaşan yeşil beyazlılarda Teknik Direktör İbrahim Üzülmez’in raporu doğrultusunda Musa Araz’dan sonra İgor, Aykut ve Cüneyt de takımda düşünülmüyor. Rüştü Hanlı’nın ise kiralık gönderilmesi gündemde.

GÜNDEM TRANSFER VE GİDECEKLER

Fatih AKKUŞ

Bursaspor’da gündem takıma yapılacak takviye. Bir yandan takviye yapmak isteyen yönetim, diğer taraftan da şişen kadroyu düşürmek istiyor. Sivasspor’da forma giyen orta alan ve sağ kanatta oynayan Traore’de sona yaklaşmak üzere. Olumsuz olma ihtimaline karşı başka isimlere de bakan yönetim takımdan gidecekleri de Teknik Direktör İbrahim Üzülmez’in verdiği dosya doğrultusunda belirledi. Musa Araz, İgor, Aykut ve Cüneyt takımda düşünülmezken Rüştü Hanlı ise kiralık gönderilmesi gündemde.

GİDECEKLER BELLİ OLDU

Bursaspor, İttifak Holding Konyaspor‘dan kiraladığı Musa Araz ile sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti. Araz‘ın, Neuchâtel Xamax ile anlaştığı ve futbol yaşantısını İsviçre‘de sürdüreceği kaydedildi. Öte yandan Rüştü Hanlı’nın kiralık bir kulübe gönderilerek bu sezonu oynarak geçirmesi sağlanacak. İgor ise kulüp bulması istenen bir diğer isim. En kötü ihtimalle o da kiralık gönderilecek. Cüneyt ve Aykut’ta isimleri gönderilecekler listesine konulan futbolcular oldu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?