HAREKAT DEVAM EDİYOR

Yeşil beyazlı yönetim Antalyaspor’dan alınan Serdar Özkan’ın ardından Alanyaspor’dan Tayfur Bingöl ile de anlaştı. Sırada Jesse Sekidika ve Kerim Frei var.

HAREKAT DEVAM EDİYOR

Fatih AKKUŞ

Bursaspor’da görüşülen isimler artmaya başladı. Başkan ve sportif direktör transferde yanlış bir adım atmak istemiyor. Bunun için de ince eleyip sık dokuyor. Bursaspor Serdar Özkan’ın ardından ilk kez Kent okurlarının haberi olduğu Tayfur Bingöl ile de anlaştı. Kanat transferi için de düğmeye basan Mesut Mestan, Galatasaray’ın Eskişehir’den aldığı Jesse Sekidika ve Kerim Frei üzerine yoğunlaştı.

EĞER SORUN ÇÖZÜLMEZSE

Bu süreçte eğer ki Galatasaray yabancı kontenjan sınırını çözemezse Jesse Sekidika kiralık Bursaspor forması giymeye yakın olarak gözüküyor. Özellikle İstanbul kulübünden Abdurrahim Albayrak’ın bu transferle alakalı bir isteği var. Bursaspor alt yapısında oynayan ve henüz profesyonel imza atmayan bir ismi istiyor. Kiralık olarak Sekidika’yı vermek isteyen ve karşılığında da bu oyuncuyu renklerine bağlamak niyetinde. Olası bir olumsuzlukta ise Kerim Frei ile görüşen Timsah bu transferi de hızlandırmak istiyor.

 

 

 

Tayfur Bingöl bugün açıklanacak

 

Bursaspor 2 gün önce bitirdiği bir transferi bugün açıklayacak. Adanademirspor, Göztepe ve Alanyaspor formaları giyen kanat ve bek oynayan Tayfur Bingöl ile el sıkıştı. Daha önce de bu futbolcu ile görüşülmüş ancak Alanyaspor engeline takılmıştı. Tayfur artık Bursaspor forması giyecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?