HAYDİ ARTIK ŞAMPİYONLUĞA

14 Şubat dolayısıyla taraftarlara kapılarını açan Timsah’ta moralli geçen idman sonrası futbolcular taraftara söz verdi. Kaptan Özer Hurmacı’nın taraftara “Haydi artık şampiyonluğa” diye bağırması ise büyük alkış aldı.

HAYDİ ARTIK ŞAMPİYONLUĞA

Fatih AKKUŞ

Bursaspor her sene olduğu gibi 14 Şubat’ı taraftarıyla kutladı. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde gerçekleşen buluşmada taraftarının takıma sevgisi görülmeye değerdi. Futbolcular ve taraftarın buluşmasında bir söz daha verildi. Kaptan Özer Hurmacı’nın taraftara “Haydi artık şampiyonluğa” diye bağırması ise büyük alkış aldı.

Bursaspor’un hafta sonu sahasında oynayacağı zorlu Adana Demirspor maçı hazırlıkları Özlüce’de devam ediyor. Dün, Özlüce’ye taraftar akını vardı. 14 Şubat dolayısıyla taraftarlara kapılarını açan Timsah’ta moralli geçen idman sonrası futbolcular taraftara söz verdi. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürüyen Yeşil Beyazlı takım taraftarının da desteğini almak istiyor. Özellikle Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez “ Taraftarımızı eksiksiz maça bekliyoruz. Onlarında desteğiyle bu zorlu maçı kayıpsız atlatmak istiyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?