Hunt: Showdown Artık Resmi Olarak Türkçe

Crytek’in erken erişimdeki ses getiren yeni oyunu Hunt: Showdown 2.2 güncellemesi ile birlikte; yeni silahlar, oyun içi geliştirmeler ve türkçe dil desteği oyuncular ile buluşuyor.

Hunt: Showdown Artık Resmi Olarak Türkçe

Crytek’in erken erişimdeki ses getiren yeni oyunu Hunt: Showdown için yeni bir güncelleme yayınlandı. 2.2 güncellemesi ile birlikte birçok yeni içerik, yeni silah, ekipman ve geliştirmeler oyuna eklendi. Steam koleksiyon kartlarının ve yeni bir raporlama sisteminin eklendiği güncelleme ile oyuna gelen en önemli yenilik ise resmi Türkçe dil desteği oldu.

Güncelleme ile eklenen yeni silah ve ekipmanların yanında Hunt: Showdown sahiplerinin Steam hesaplarını daha fazla kişiselleştirebilmesi için oyuna 6 adet Steam koleksiyon kartı eklendi. Ayrıca, yeni raporlama sistemi ile oyuncular hile yaptıklarından şüphelendikleri kişileri raporlayabilecekler.

Ayrıca yapılan bilgilendirmede, oyun hakkındaki en güncel haberler, içerikler, etkinlikler, ödüllü yarışmalar ve sadece oyunculara özel sürprizler Hunt: Showdown’ın Türkiye resmi Facebook sayfasından takip edilebileceği kaydedildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?