İNEGÖLSPOR’DA PRİM BELLİ OLDU

İnegölspor’da Play-Off’tan çıkılması durumunda futbolcu ve teknik heyete verilecek prim belli oldu.

İNEGÖLSPOR’DA PRİM BELLİ OLDU

İnegölspor’dan yapılan resmi açıklamada “İnegölspor’umuzu hak ettiği yere getirmek için canı gönülden mücadelelerine defalarca şahit olduğumuz teknik heyetimiz ve futbolcu kardeşlerimizin şampiyonluk primi 1 milyon 500 bin TL’dir. Camiamıza saygı ve sevgi ile duyurulur” ifadelerine yer verildi.

İTSO’DAN DESTEK ÇAĞRISI

İnegölspor’a bir destek İTSO’dan geldi. Kulüp tesislerini ziyaret eden İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ, destek çağrısında bulundu. Ziyarette konuşan Uğurdağ, şunları söyledi: “20 Temmuz’da ilk maçına çıkacak İnegölspor’umuza başarılar diliyorum. Sezon başından bu yana büyük irade ve fedakârlık ortaya koyan yönetime, sporculara ve teknik heyeti kutluyorum. Şehrimizin markası olan İnegölspor’u yine bu sene Play-Off oynama başarısına taşıdılar. İnegölspor sevdalısı olarak bu durumdan çok memnunum. Play-Off yolunda başarı elde edeceğine inanıyorum. Mücadelenin en büyük yorucu kısmı maddiyat kısmı. Birçok zorlukla karşı karşıya kalan yöneticilerimiz kulübü yönetmeye çalışıyorlar. İyi yönettiler. Şehrin bir an önce İnegölspor’a destek vermesi gerekiyor. İnegöl’ün play-off havasına girmesini istiyorum. Geçmiş yıllarda takım play-off oynamaya hak kazandığında heyecan ve canlılık vardı. Ama bunu şimdi göremiyorum. Tüm esnafımız, sanayicimiz, kurum ve kuruluşlarımız faaliyet ortaya koysunlar. Şehrimizden İnegölspor’umuza play-off yolunda maddi ve manevi destek vermesini bekliyorum. Verdiğimiz desteği arttıracak devam edeceğiz. İnşallah yolumuz açık olacak. Antalya’dan şampiyon döneceğiz.”

ŞAMPİYONLUK SÖZÜ VERMEDİK

Kulüp Başkanımız Münür Kanar ise “ Göreve geldiğimizde şampiyonluk sözü vermedik. İnegölspor’un borcu vardı, bununla alakalı çalışma yaptık. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarla maliyeti düşürdük. Önceki gün yapılan toplantıda Federasyon başkanı Nihat Özdemir beye, ‘Biz İnegölspor’un hakkını yedirmeyiz. Çünkü emek sarf ettik. Kapı kapı gezip maske satıyoruz’ dedim. Diğer takımlar üzülebilir ama biz bu hakkı kazandık. Federasyon en iyi kararı verdi. 17 Temmuz’da Antalya’ya gideceğiz. İlk maçımızı Manisa ile oynayacağız. İnegölspor’u en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Hiç kimse ve kurumlarla kavgamız yok. Bizim kavgamız ve sevdamız İnegölspor. Destek verenlere teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?