İNŞALLAH ERTELEME OLMAZ

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez TFF’nin verdiği kararla tekrardan başlayacak ligler için “İnşallah bir daha erteleme olmaz” dedi.

İNŞALLAH ERTELEME OLMAZ

Fatih AKKUŞ

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde tekrardan çalışmalarına başlayan Bursaspor’da Teknik Direktör İbrahim Üzülmez liglere kaldıkları yerden devam edip, hedefleri doğrultusunda takımı Süper Lig’e çıkaracaklarına inandıklarını söyledi. Öte yandan Özlüce’de dış Dünya’ya kapalı süren idmanlarda Serdar Özkan ve Ramazan Keskin’in takıma dönmesiyle eksiksiz bir kadro ile çalışmanın keyfi sürülüyor.

POZİTİF HAVAYI YAKALADIK

Tekrardan lige odaklanan Bursaspor’da İbrahim Üzülmez yaptığı değerlendirmede “11 günlük süre içerisinde gayretli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Artık bir an önce biz de maçları oynamak istiyoruz. İnşallah erteleme olmaz. Çünkü oyuncularımız pozitif havayı yakaladı. Enerjili bir şekilde antrenmanlarımız gerçekleşiyor. Amacımız Bursaspor‘u hedeflediğimiz yerlere getirmek. Ama tabii ki bu süreçte oyuncularla da mental açıdan biraz daha fazla uğraşmamız, diyalog kurmamız gerekiyor. İnşallah bunların karşılığını oynayacağımız maçlarda alırız.” diye konuştu.

EN BÜYÜK ADAY BİZİZ

Bursaspor’un şampiyonlukta en büyük aday olduğunu ve bunu başaracaklarına inandıklarını söyleyen Üzülmez , “Önümüzdeki haftalarda kamp dönemimiz de olacak. O dönemi de iyi şekilde geçirmemiz gerekiyor. ‘Hani futbolda bir karantina ligi olabilir mi?’ diye söylemler içindeydim. Ama artık bunları da bir kenara bırakacağız. Nasıl ki Bursaspor takımı Kovid-19‘dan önce şampiyonluğun en büyük adaylarından biriydiyse bundan sonraki süreçte de maçlara iddialı bir şekilde hazırlanacaktır. Bu doğrultuda oyuncularımıza da çok teşekkür ediyorum. Çalışmalara 8 Mayıs‘ta başladık. Üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdiler. İnşallah aynı şekilde devam ederiz.” İfadelerini kullandı. İbrahim Üzülmez “Evde ki çalışmayla sahada ki çalışmalar birbirinden farklıdır. Bazı oyuncularımızın kilo aldığını görüyoruz. Bunlar doğal, 45 günlük süreçte ev içinde ne kadar idman yapabilirsiniz ki. Geçtiğimiz gün bir test yaptık. Testten de başarılı bir şekilde çıktılar. Ama yolumuz uzun. Önümüzde 35 günlük bir süreç var. Bu süreç içerisinde takımımızı en iyi şekilde hazırlayıp, camiamızın desteği ile beraber Bursaspor‘u istediğimiz yere hep beraber ulaştırırız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?