KENDİMİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİM

Bursaspor’un başarılı futbolcusu Emirhan Aydoğan soruları yanıtladı. Korona günlerini evde kitap okuyarak ve köpeğine vakit ayırarak geçirdiğini söyleyen Emirhan “Kendimi her zaman geliştirmeye çalışıyorum” dedi.

KENDİMİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİM

Fatih AKKUŞ

Selçuk Şahin ve Özer Hurmacı’nın tecrübelerinden faydalanmaya çalıştığını ve zaman geldikçe bunu iyi değerlendirdiğini belirten Aydoğan özellikle takım içerisinde ki havanın çok güzel olduğunu ve takıma tekrardan geri döndüğünden beri istikrarlı olduğunu vurgulayan Emirhan “Bu süreçte herkes sağlığına dikkat etmeli” diyerek taraftara da mesajını gönderdi.

 

ŞAMPİYONLUK BİZİM OLACAK

Liglerin devam etmesi halinde son 6 maçın en kritik maçlar olduğunu söyleyen Aydoğan “Bunun yanında hata lüksümüzün olmadığının da bilincindeyiz. Arkamızda Bursaspor taraftarının olduğunu bilmek bize çok büyük bir güç veriyor. Her ne kadar lige verilen ara bizim için dezavantaj olarak görülse de biz kendimizi son 6 haftalık sürece daha iyi hazırlama şansı bulduğumuzu düşünüyorum. Evde yalnız kalınca insan daha çok hayallere de dalıyor. Sürekli olarak, bu 6 haftalık fikstürün sonucunda taraftarlarımızla birlikte o şampiyonluğu kutladığımız anı hayal ediyorum. Bu bana çok büyük keyif veriyor. Umuyorum ki, bunu gönülden çok istiyorum. Ligin son 6 haftasında biz şampiyonluğa ulaşıp o mutluluğu yaşayacağız” ifadelerini kullandı.

O ANI HAYAL ETTİK

Sezon başından beri şampiyonluk ipini göğüsledikten sonra kutlama anını hayal ettiklerini söyleyen tecrübeli futbolcu “Bursaspor taraftarı, Türkiye’nin en ateşli taraftarı ve bunu geçtiğimiz maçlarda çok net bir şekilde gösterdiler. Eğer seyircisiz olacaksa, onlardan yoksun oynamak bizim için üzücü olacak fakat biz onları her zaman hissediyoruz. Bugün lige verilen arada evimizde, takım arkadaşlarımızla da konuştuğumuzda her birimiz sezon sonu şampiyonluğu taraftarlarımızla kutlama anını hayal ediyoruz. O yüzden biz bu dönemde onlarla bir bütün olabiliyorsak, saha içerisinde de onları hissedip, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” açıklamalarında bulundu.

ONUN TECRÜBESİNDEN FAYDALANIYORUM

Özellikle kariyer bakımından takımın en tecrübeli ismi olan Selçuk Şahin’in bilgi ve tecrübesinden faydalandığını da söyleyen Aydoğan “Biz futbolcular olarak hocamız hangi mevkide görev verirse o mevkide görevimizi en iyi şekilde yapmakla yükümlüyüz. Fakat, bana tercih hakkı verilseydi, 8 numaradan yana kullanırdım. Selçuk (Şahin) ağabey ve takım arkadaşlarımın bana katkısına gelecek olursak, bir futbolcunun gelişimi için antrenman kalitesi çok önemli bir şey. Bu anlamda hem takımımız, hem de benim mevkiimde bulunan oyuncular çok kaliteli. Bunun yanında Selçuk ağabey ile idman sonrası konuşma fırsatı bulduğumda onun da tecrübelerinden faydalanıyorum. Bu anlamda kendimi şanslı hissediyorum ki böyle kaliteli oyunculardan kurulu bir kadromuz var ve bu gerçekten benim gelişimim için olumlu bir şey” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?