Kurtuluş sezonu açtı

Süper Amatör Lig ekiplerinden İnegöl Kurtuluşspor yeni sezonu kendi sahasında düzenlediğini törenle açtı. İlk çalışmayı yönetim kurulu da izledi.

Kurtuluş sezonu açtı

Yeni sezonda hedefini BAL (Bölgesel Amatör Lig) olarak belirleyen Kurtuluşspor yeni sezona kendi sahasında düzenlediği törenle merhaba dedi. Başkan Yusuf Sak hedeflerinin BAL Ligi’ne çıkmak olduğunu belirterek, “Yoğun bir transfer  dönemi geçirdik. Hedefimiz BAL Ligi çıkmak. Sezonu, sakatlık olmadan, fair-play ruhu içinde bir sezon geçirmek istiyoruz. Tüm takımlarımıza, başkan, yönetici, antrenör ve sporcularımız olmak üzere başarılar diliyor, hayırlı bir sezon geçirilmesini temenni ediyorum” dedi.

44 SENE HİZMET VERDİM

Kurtuluşspor onursal başkanı Hüsnü Sak yaptığı konuşmada “Kurtuluşspor bir sevdadır. 44 sene futbolcu ve yönetici olarak hizmet verdim. Gece gündüz, kar-kış demeden devamlı Kurtuluşspor’a maddi-manevi destek verdim. Bu genç jenerasyona her zaman maddi ve manevi destek olmaya devam edeceğim. Yeni sezonda Kurtuluşspor’a başarılar diliyorum” dedi.

SONUNA KADAR İNANIYORUM

Teknik Direktör Murat Endes ise, “Yeni sezon öncesi tam kadro olarak burada sezon açılışımızı gerçekleştiriyoruz. Bayrama kadar güzel bir çalışma programı eşliğinde hazırlıklarımızı sürdüreceğiz. Burada oynadığımız hazırlık maçları sonunda yeni sezona tam anlamıyla hazırlamış oluruz. Takımımıza yeni katılan oyuncularımıza yeniden hoş geldin diyor ve sezon sonunda istediğimiz yerde olacağımıza sonuna kadar inanıyorum” dedi.

Teknik Direktör Murat Endes, Yardımcı Antrenör Özgür Coşar ve kaleci Antrenörü Ümit Çağın yönetiminde ilk antrenmanını gerçekleştiren Sarı Kırmızılar yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?