Medicabil Hastanesi hedeflerini büyüttü

Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Bilgen, “İlk hastanemizi açtığımızda 150 yıl hedefimiz vardı. Bu hedef doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Medicabil Hastanesi hedeflerini büyüttü

TÜBA AÇIKEL

Nilüfer ve Yıldırım’daki iki hastanesiyle Bursa’nın en önemli sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Medicabil Hastanesi, 10. yılını geride bıraktı. Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Oya Kutlay, Medicabil Yalın Sağlık Enstitüsü ve Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Aysun Yılmazlar ve Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Halil Özgüç basın mensuplarıyla bir araya geldi. Başarılarla dolu bir 10 yılı geride bıraktıklarına dikkat çeken Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, “Etik kurallar çerçevesinde hastalarımız için en iyi ve en doğru hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Biz Nilüfer’de ilk hastanemizi açtığımızda 150 yıl hedefimiz vardı. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımıza ara vermeden aynı hedef doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz” dedi.

A GRUBU HASTANE

Konuşmalarının ardından Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Oya Kutlay, Medicabil Yalın Sağlık Enstitüsü ve Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Aysun Yılmazlar ve Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Halil Özgüç basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Aldığı kaliteli belgelerinin yanı sıra bebek dostu hastane olması ile birlikte sağlık hizmetlerinde önemli çalışmalara imza atan Özel Medicabil Hastanesi’nin evde bakım merkezinin ardından son olarak açılan 41 yatak kapasiteli hastanesiyle de büyümesini sürdürüyor. Özel Medicabil Hastanesi, A Grubu hastane olup ağırlıklı olarak Ortopedi ve Travmatoloji alanında uzmanlaşan 103 yatak kapasiteli, ek binası ile birlikte daha konforlu bir hizmet sunuyor. 10 yıl içerisinde toplam 1 milyon 502 bin 744 hasta Medicabil Hastanesi’nden hizmet aldı. Bugüne kadar da 76 bin ameliyat gerçekleştirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?