Medicana’dan Yeni Yıla ‘Merhaba’

Bursa’da sağlık sektöründe yaptığı katkılarla adından bahsettiren Medicana Hastanesi 2018 yılının yorgunluğunu Türk Sanat Müziği dinleyerek attı.

Medicana’dan Yeni Yıla ‘Merhaba’

ARDA EKİNER

Çağdaş ve yenilikçi olma özelliğini taşıyan aynı zamanda ülkemizin sağlık turizminde de taşıyıcı motoru olan Medicana Hastanesi tüm çalışanları BAOB Oditoryum da Medicana Türk Sanat Müziği Korosu ile keyifli dakikalar geçirdi. Birinci ve ikinci bölüm olmak üzere iki bölümden oluşan konserde birçok sanatçı Medicana Türk Sanat Müziği korosunda eserleri seslendirdi. Yardımcı Doç. Dr. Remzi Karşı’nın sunuculuğunu üstendiği gecede katılımcılar Sanat müziğimizin eşsiz eserleriyle müzik ziyafeti yaşadılar.

25 KİŞİLİK MEDICANA KOROSU

Kısa bir konuşma yapan Doç. Dr. Remzi Karşı, “Medicana HastanesiHastalıkta ve sağlıkta mottosuyla toplumda her konuda bir alana dokunmayı bir görev edinmiştir. Spor bunların başında gelir bulunduğu her İl’de mutlaka spora dokunmuştur ama sanatı da hiç bırakmamıştır. 25 çalışanımızdan oluşan Türk Sanat Müziği koromuz huzurlarınızda güzel bir konser vermek için bulunmaktalar, herkese iyi eğlenceler “ diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?