Mehmet Şengeldi İnegöl Akhisarspor’la anlaştı

İnegöl Akhisarspor, başarılı teknik direktörü Mehmet Şengeldi’yle sözleşme uzattı.

Mehmet Şengeldi İnegöl Akhisarspor’la anlaştı

 

Süper Amatör Lig’de mücadele eden İnegöl temsilcisi Akhisarspor, yeni sezonda iddialı bir takım oluşturmayı hedefliyor. İnegöl ekibi geçtiğimiz yıl takımı emanet ettiği başarılı teknik direktör Mehmet Şengeldi’yle yeniden anlaşma sağladı.
YÖNETİCİLER DE TÖRENDE
Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde İnegöl Akhisarspor Başkanı Bülent Yağcı, yönetim kurulu üyeleri Ali Tekeş, Mesut Kelebek, Hüseyin Doğru, Menderes Acar ve Mehmet Açıl da hazır bulundu.
ÜST SIRALARDA YER ALACAĞIZ
Geçtiğimiz yıl kötü başladıkları sezonu Mehmet Şengeldi’nin göreve gelmesiyle kendileri açısından iyi sayılabilecek bir noktada bitirdiklerini vurgulayan Başkan Bülent Yağcı, “Bu yıl ise İnegöl Akhisarspor’u daha üst sıralara taşımak istiyoruz. Mehmet Şengeldi ve ekibine başarılar diliyoruz” diye konuştu.
İDDİALI BİR TAKIM OLACAĞIZ
İnegöl Akhisarspor’un deneyimli teknik direktörü Mehmet Şengeldi ise kulübüyle yeniden anlaşma sağladığı için mutlu olduğunu açıklarken, “Yeni bir yapılanmayla kulübü Süper Amatör’ün iddialı takımları arasına getireceğiz. Genç bir kadroyla İnegöl, Bursa ve Türk futboluna hizmet etmek istiyoruz. Taraftarımızın da bizlere inanarak, desteklerini bizden esirgemeyeceklerini biliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Mehmet Şengeldi yeni mukaveleye imza attı. Şengeldi’nin yardımcılığını bu yıl da başarılı antrenör Ahmet Avcı üstlenecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?