Mesut Bakkal: ‘Nerede olduğumuzun farkındayız’

Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal Göztepe ile oynanacak hayati maç öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Göztepe’nin zorlu bir rakip olduğuna dikkat çeken Bakkal “Biz nerede olduğumuzun farkındayız. Bu maçın hiçbir şekilde bahanesi yok” dedi.

Mesut Bakkal: ‘Nerede olduğumuzun farkındayız’

Fatih AKKUŞ

Antalya’dan alınan 3 puanın camiayı ve kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Mesut Bakkal “Nerede olduğumuzun farkındayız. Bizi bu maçın nerelere getireceğinin de farkındayız. Antalya’dan galibiyetle döndük. Morallerimiz yüksek. İyi oyun skora yansıdı. Hak ettiğimizi düşünüyoruz. Sözün bittiği yerdeyiz” diyerek maçın önemine dikkat çekti.

OYUNCULARIMA GÜVENİYORUM

Özellikle oyuncularına güvendiğini ve bu maçtan hak ettikleri bir 3 puan daha alabilecek güce sahip olduklarını vurgulayan Bakkal “Oyuncularımıza, taraftarlarımıza, camiaya güveniyorum. İyi bir maç oynayacağımızı düşünüyorum. Kazanmamızın neleri getireceğini biliyoruz. Detayına girmeye gerek yok. Bazı maçlar tekniğin, taktiğin bittiği yerlerdir ve camia ile kazanılır. Böyle bir maça çıkacağız. Bunun haricinde farklı detaya gitmeye gerek yok.

BİLETLERİN BİTMESİ NORMAL

Bursaspor taraftarının biletlere olan ilgisi ve şehrin her yerine asılan bayrak ve flamaların da kendisini mutlu ettiğini söyleyen deneyimli çalıştırıcı “Çok büyük destek olacağına inanıyoruz. Hiçbir mazeretimiz yok. Geldiğimden gün de dedim taraftarlarımızdan benim tek istediğim şey son düdüğe kadar inanılmaz coşkuyla devam etmeleri gerekiyor. Aynı coşkuyu ve ilgiyi bekliyoruz. Biletlerin bitmesini yadırgamadım. Bursa’ya yakışan bu. Antalya maçında büyük bir avantaj yakaladık. Bunu da lehimize çevirmemiz gerekiyor. Bunu da hep beraber yapacağız. Oyuncularımıza güveniyorum. Kadroda revizyon olmayacak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?