MEYDAN OKUMAYA HAZIRLANIYORUZ

Bursaspor’un başarılı ve taraftarın sevgilisi haline gelen futbolcusu Abdullahi Shehu Bursaspor TV’nin yayınına katılarak “Meydan okumalara takım halinde hazırlanıyoruz” dedi.

MEYDAN OKUMAYA HAZIRLANIYORUZ

Fatih AKKUŞ

Bursaspor Kulübü’nün Youtube kanalında soruları yanıtlayan Nijeryalı orta saha oyuncusu Abdullahi Shehu, Coronavirüs’ün herkes için zor bir süreç olduğunu dile getirdi. Sporcular için 2 ay boyunca hiçbir şey yapmadan durmanın da kolay olmadığını aktaran Shehu, “Bu zorlukları takım halinde atlatmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki meydan okumalara yine takım halinde hazırlanıyoruz” dedi.

HOCALAR DA MEMNUN

Antrenmanlarda takım arkadaşlarının hazır ve istekli olduğunu gördüğünü söyleyen Nijeryalı yıldız, “Hocalar da memnundur, idman öncesinde salonda çalışıyor. Artık 2 idman gerçekleştiriyoruz. Çok kısa bir süre geçmesine rağmen görünen o ki herkes elinden gelenin en iyisini vermeye çalışıyor” dedi. Bursaspor taraftarına da mesaj gönderen Shehu, “ Takımı desteklemeye devam etsinler. Biz hedefimizi biliyoruz. Oyuncular olarak buradayız. Bu hedef doğrultusunda da hep beraber çalışıyoruz. Bu konuyla ilgili bir mazeretimiz de yok. Bursaspor’un Süper Lig’e geri dönmek zorunda olduğunu biliyoruz. Onlar da bizi desteklesin, eğer bunu başaracaksak hep birlikte yapacağız . Taraftarımız, bizi desteklemeye devam etsin. Oyuncular olarak buradayız, hedefimizi biliyoruz, hedef için hep birlikte çalışıyoruz. Bursaspor’un Süper Lig’e dönmek zorunda olduğunu biliyoruz. Bu hedefimize ulaşacaksak taraftar ve oyuncular olarak hep birlikte gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Haber

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?