MORALLER YERİNDE

Bursaspor’un bayram tatili dönüşünde çalışmalarına yeniden başladığı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde moraller yerinde.

MORALLER YERİNDE

Fatih AKKUŞ

Önceki gün iki takım halinde kıyasıya bir rekabete sahne olan antrenman da kazanan takımın sevinci görülmeye değerdi. Özer Hurmacı ve kaleci Çağlar Şahin Akbaba’nın performans ve istekli halleri ise teknik heyeti memnun etti.

BUGÜN ÇİFT İDMAN

Bursaspor üç günlük iznin ardından Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizdeki çalışmalarına bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı. Takımdaki oyuncuların moralli olduğu gözlenirken hırslı görüntüleri dikkat çekti. İbrahim Üzülmez gözetimindeki antrenman ısınma koşuları ile başladı, ardından 5’e 2 pas press çalışması yapan yeşil-beyazlılar son bölümde yarı sahada çift kale maç yaptı. Bursaspor hazırlıklarına yarın yapacağı antrenman ile devam edecek.

SANCILI SÜREÇ

Bursaspor Altyapısı’ndan yetişen, Yeşil Beyazlı takımın her kademesinde görev yapan, 2017’deki 2-1 kazınılan tarihi Trabzonspor maçında takımın başında sahaya çıkan Mustafa Er, AS TV’de önemli açıklamalar yaptı. Halen 2. Lig Kırmızı Grupta yer elan Kırşehir Belediyespor’da teknik direktörlük koltuğunda oturan Mustafa Er, bir gün mutlaka yeniden Bursaspor’da görev alacağını kaydetti. Genç teknik adam, “Bursaspor sancılı bir süreçten geçiyor ve herkesin destek vermesi lazım. Ben sadece mutluluklarımı ve hayallerimi erteledim. Bursaspor’la bir gün yeniden buluşacağım. Başarıları, sevinçleri kulübümle yeniden yaşayacağım. Sadece bunları erteledim. Bursaspor’la yollarım bir gün kesinlikle kesişecek. Daha büyük hedeflerle bunları yaşayacağım iddialıyım. Bunları herkes de görecek.” diye konuştu.

BAŞKANA KIRGINIM

Bursaspor’un bir an önce yeniden Süper Lig’e çıkması gerektiğinin altını çizen Mustafa Er, “Bursaspor’un 1.Lig’de olması herkesin içini acıtıyor. En kısa zamanda Süper Lig’e dönmesi gerekiyor. Bursaspor’un yeri orası ve Süper Lig’de zirveyi zorlayacak bir camia. Maalesef bu sürecin yaşanması gerekiyormuş. Bir an önce Süper Lig’e dönmesini arzu ediyorum.” diye konuştu. Küme düşme sonrasında yaşanılan süreçte başkan Mesut Mestan’la bir görüşme yapmadığını dile getiren genç teknik adam, “Sayın başkan Mesut Mestan’ı daha eskiden de tanıyorum. Herkes istediğiyle çalışabilir ama benim tek kırgın olduğum nokta o kadar hocalarla görüşülürken, durumu istişare yapabildik. Ben sadece buna kırıldım çünkü birlikte yıllarımız geçti. Yalçın Koşukavak da İbrahim Üzülmez de onun için doğru tercihtir.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?