Mustafa Esgin’den Başkan Aktaş’a teşekkür

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, bağımlılıkla mücadelede önemli bir merkez olan Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Aile Destek Merkezi’ni ziyaret etti.

Mustafa Esgin’den Başkan Aktaş’a teşekkürTürkiye Büyük Millet Meclisi’nin yasama faaliyetlerine ara vermesini fırsat bilen AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşları ile biraraya gelerek beklenti ve taleplerini dinliyor. Merkez Osmangazi ilçesi Kiremitçi Mahallesinde Muhtar Kenan Solak ve mahalle sakinleriyle buluşan Esgin, mahalleyi gezerek vatandaşların beklentilerini yerinde dinledi.

KİREMİTÇİ MAHALLESİ GÜZELLEŞİYOR

Esgin, “Bursa’mızın eski mahallelerinden Kiremitçi Mahallesi, Büyükşehir Belediyesi, Osmangazi Belediyesi ve mahalle sakinlerimiz eliyle güzelleşti. Büyükşehir Belediyesi tarafından yakın zamanda ortaya çıkarılacak Millet Bahçesi ile bölgemiz hem daha da güzelleşecek hem de cazibe merkezi haline gelecek” dedi.

GADEM’E ZİYARET

Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmet veren ve bağımlılıkla mücadelede önemli bir referans merkezi olarak kabul edilen Gençlik ve Aile Destek Merkezi GADEM’i ziyaret eden Esgin, burada uzman Psikolog, Sosyolog ve saha çalışanlarından bilgi aldı.

BÜYÜKŞEHİR YANINIZDA

Uyuşturucu ve madde bağımlılığıyla mücadele sadece devlet kurumlarımızın değil, aileden başlayarak toplumumuzun tüm kesimlerini yakından ilgilendiren bir mesele olduğunu ifade eden Esgin, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı telefonla arayarak, gençleri ve ailelerini bağımlılıkla mücadelede yanlız olmadıklarını gösterdikleri ve Bursa’ya referans bir merkez kazandırdığı için gençler ve aileleri adına teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?