MÜSTAKBEL DAMATFİLMİ’NİN GALASI KORUPARK’TA

13 Mart Cuma günü beyazperdede seyircisi ile buluşacak olan İlker Ayrık’ın hem yönettiği ve senaryosunu kaleme aldığı, başrollerini Erdal Özyağcılar ve Hande Soral ile birlikte paylaştığı Türk yapımı komedi ‘’ Müstakbel Damat ‘’ Filmi’nin Bursa galası 14 Mart Cumartesi günüBursa Korupark Cinetech sinemalarında gerçekleşecek.

MÜSTAKBEL DAMATFİLMİ’NİN GALASI KORUPARK’TA

14MartCumartesi günü saat 16:00’da KoruparkAVM Atrium alanında seyirci ile buluşmanın ardından sinemaseverler 16:30’da Korupark Cinetech sinemalarında oyuncularla birlikte filmi izleyebilecekler.

 

 

FİLMİN GENEL KONUSU

 

İlker Ayrık, Erdal Özyağcılar ve Hande Soral’ın başrolünde yer aldığı Müstakbel Damat, ani bir evlilik kararı alan Hasan ile Sema çiftinin, kız tarafına bu evliliği duyurmak için gittikleri Kıbrıs’ta yaşadıklarını anlatıyor.

 

Kıbrıslı bir ailenin kızını istemek için İstanbul’dan yola çıkan bir damat adayı, huzur dolu ada hayatını bir anda alt üst eder. Kıbrıs’a gelen Müstakbel Damat yüzünden; son derece sakin bir hayatı olan ailenin başına gelenler, pişmiş tavuğun başına gelmemiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?