ÖLENE KADAR BORCUMUZ VAR

Bursaspor’a ölene kadar borçlu olacaklarını söyleyen Ersel Uzgur, ” Bunu elbette ki yönetim bilir ama en çok içimizi acıtan bizlere güvenilmemesi. Ben şimdi kendimi nasıl göstereceğim ya da kanıtlayacağım. Kariyeri belli olmayan adama 20-30 maç sabrediliyor. Herkes Bursaspor’a bir şekilde faydalı olmak istiyor. İlk hedefimiz para kazanmak değil. Bursaspor, ismimizi ve her şeyimizi kazandıran kurum. Ölene kadar kendimizi borçlu hissettiğimiz bir kulüp Bursaspor. Bizim hesabımız yarın Kapalıçarşı’ya gittiğimizde Bursaspor muhabbeti yapmak” dedi.

ÖLENE KADAR BORCUMUZ VAR

 

Vakıfköy’e son günlerde yapılan eleştirilere de takılan Uzgur, “Her yıl mutlaka Yeşil Beyazlılara oyuncu yetiştiriyor. Şu anki kadroda bir sürü yetenekli genç kardeşimiz sahada yer alıyor. Altyapıdaki idareci ile futbolculara inanmak ve Bursaspor sevgisini aşılamak zorundayız. Menajerlerin oyuncuların etrafında olması dikkatlerini dağıttı. Altyapıdaki futbolcu iyi olduğu sürece onlara Bursaspor A Takımı’nın kapısı açılacaktır” açıklamasında bulundu.

KİMSE KABUL ETMEZ

Futbol hakkında karar verenlerin çoğunun futboldan çok uzak olduğunu söyleyen deneyimli teknik adam, “Onlar kendi fabrikaları gibi zannediyor. Futbolcu veya antrenörleri işçileri sanıyor. Bursaspor’da nice hatalar yapıldı. Uyardığınızda size kötü gözle bakılıyor. Bursa’daki bütün problemlerin anası başarısızlığı hiç kimsenin kabul etmemesidir. Çıkamazsak dünyanın sonu değil. Düştük bundan kötüsü bu ligde 10’uncu olmaktı. Sezon başında yaşadıklarımızı değerlendirdiğimizde bugün gelinen nokta son derece önemli. Taraftara da çok önemli görevler düşüyor. Takıma desteğini sonsuz sunmak zorunda. Süper Lig’e çıkmak için bu da son derece önemli” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?