Ptt Pulları İle Bilecik Tanıtılıyor

Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) Bilecik İdari ve Mali Birimler Müdürü Sedat Çakmak ve İşletme Müdürü Abdülaziz Çivik, ziyaret ettikleri Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can’a 3 bin 200 kartpostalı teslim etti.

Ptt Pulları İle Bilecik Tanıtılıyor

Belediye Başkanı Nihat Can, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, konuklarına teşekkür etti. Bilecik Belediyesi ve PTT Bilecik Şubesi işbirliğinde geçen yıllardan bu yana güzel bir çalışmanın devam ettiğini hatırlatan Belediye Başkanı Nihat Can, “Daha önceki yıllardan bu yana güzel bir çalışmayı gerçekleştiriyoruz. İlimizdeki güzellik ve özelliklerin yer aldığı pullar, ile Bilecik’imizi bölgemiz ve ülkemizde tanıtmaya devam ediyoruz. Bu tür güzel ve verimli çalışmaların devam etmesini diliyorum. Bu anlamda böyle önemli bir çalışmada bizlerle paydaş olan PTT Bilecik Şubesi yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret sonunda, PTT Bilecik İdari ve Mali Birimler Müdürü Sedat Çakmak ve İşletme Müdürü Abdülaziz Çivik’ten pulları teslim alan Belediye Başkanı Nihat Can, konukları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?