Sakaryaspor Altyapısında Gölpazarı Belediyespor Fırtınası

Bilecik U15 Geçler Ligi takımlarından Gölpazarı Belediyespor’un 3 oyuncusu, Sakaryaspor U15 altyapı seçmelerinde göz doldurdular.

Sakaryaspor Altyapısında Gölpazarı Belediyespor Fırtınası

Gölpazarı Belediyespor U15 takımında top koşturan Oğuzhan Keskin, Nazmi Cihangirli ve Arif Keskin, 2017-2018 Bilecik U15 Geçler Liginde mücadele ederken kendilerini seyreden Sakaryaspor alt yapısı baş koordinatörü Tamer İlaçan tarafından beğenilmişti. Sezon sonunda İlaçan tarafından Sakaryaspor U15 altyapı seçmelerine davet edilen 3 genç burada çıktıkları ilk idmanda göz doldurdular. 120 kişinin katıldığı seçmelerde son 12’ey kalan Oğuzhan Keskin, Nazmi Cihangirli ve Arif Keskin bundan sonraki son seçme olan turu da geçerek son 8’e kalmak istiyorlar.

“Gençleri spora sevdirmek için elimden geleni yapıyorum”

Gölpazarı Belediyesporlu 3 oyuncuyu Sakarya’ya götüren spor sevdalısı Mehmet Ali Keskin, sporcuların önünde son bir eleme kaldığı anlatarak, “120 kişinin katıldığı seçmelerde başta oğlum Oğuzhan Keskin ve takım arkadaşları Nazmi Cihangirli ve Arif Keskin ilk 12 içine seçildiler. Bundan sonraki seçmelerde 4 kişi daha elenerek 8 kişi Sakaryaspor U15’e kalmayı hedefliyorlar. Buralara gelmek için 3 genç canla başla bir mücadele verdiler. Ben bir Gölpazarlı olarak ilçemin gençlerini spora sevdirmek için elimden geleni yapıyorum. Bana da bu konuda tam destek olan Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı başkanıma çok teşekkür ederim. Başkanımız ilçede spora ve sporculara her zaman önem vermiştir. Bizlerde onun verdiği emeğin karşılığı Sakaryaspor U15 takımına 3 oyuncu sokarak göstermek istiyoruz. Sakarya’da bizleri 2 gün misafir eden Sakaryaspor alt yapısı baş koordinatörü Tamer İlaçan ve ekibine sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?